تعزیرات حکومتی بر عوارض تهران پردیس نظارت کند

عضو شورای عالی استانهای کشور خواستار نظارت تعزیرات حکومتی بر نرخ عوارض آزادراه تهران پردیس شد.

به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، محمد قانبیلی عضو شورای شهرستان پردیس و شورای عالی استانهای کشور در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در خصوص افزایش نرخ عوارضی تهران پردیس از دو هزار و پانصد به سه هزار تومان اظهار داشت: این مبلغ خیلی زیاد است، من این امر را دو مرتبه از طریق مکاتبه با وزیر راه و شهرسازی، دو مرتبه از طریق گفتگو با مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید و دو مرتبه از طریق گفتگو با مدیر عامل آزادراه تهران پردیس پیگیری کرده ام.

وی افزود: مسئولین صحبتهایی دارند که می شود گفت منطقی است اما بصورتی هم منطقی نیست.

عضو شورای شهرستان پردیس با اشاره به اینکه شرکا آزادراه این راه را یک راه شخصی میداند بیان کرد: می گوییم اگر آزاد راه خصوصی شده حداقل به مردم سوپسید بدهید، اگر می خواهند ۳۰۰۰ تومان عوارض بگیرند ۲۰۰۰ تومان دولت بدهد ۱۰۰۰ تومان را مردم پرداخت کنند.

قانبیلی اذعان کرد: نه تنها در مملکت ما بلکه در هیچ کجای دنیا قابل قبول نیست که شما این مسافت را طی بکنید و ۳۰۰۰ تومان عوارض بدهید. این با کجا همخوانی دارد؟

عضو شورای عالی استانها تاکید کرد: این افزایش قیمت بر چه اساسی صورت گرفته است؟ اگر تورم است که تورم ابتدای سال محاسبه می شود نه وسط سال. من این عمل را محکوم می کنم و به محض بازگشت به منطقه این موضوع را پیگیری می کنم.

وی با اشاره به افزایش نرخ عوارضی در سال گذشته خاطر نشان کرد: تعزیرات حکومتی باید این موضوع را پیگیر شود.

عضو شورای شهرستان پردیس با انتقاد به عملکرد تعزیرات حکومتی عنوان کرد: برای فروش اقلام ریز مانند پفک جریمه قائل می شوند اما برای این امر که میلیاردی است بلد نیستند مقابله بکنند؟ یکی از وظایف تعزیرات حکومتی برخورد با همینهاست زیرا این هم یک صنف است.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =