رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان دماوند درباره بازسازی واحدهای مسکونی مددجویان گفت: تعمیر و بازسازی 60 واحد مسکونی متعلق به مددجویان این نهاد آغاز شده و به زودی به اتمام خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، وحید زمان بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن فصل سرما و بارش برف در شهرستان، این تعداد واحدهای مسکونی مددجویان، نیاز فوری به تعمیر داشت که با حمایت کمیته امداد این کار انجام شد.

وی تعداد واحدهایی که پیش از فصل سرما تعمیرشان به اتمام می‎رسد، را 28 واحد خواند و افزود: تعمیر مابقی واحدها به دلیل دیر اقدام کردن خود مددجویان به تأخیر افتاده است.

زمان با بیان اینکه تعمیرات فصل سرما همچون ایزوگام و مقاوم‎سازی سقف با اولویت انجام خواهد شد، ادامه داد: سعی خواهد شد تا واحدهای باقی‎مانده نیز قبل از بارش برف سنگین تعمیر شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان دماوند تصریح کرد: 60 واحد مسکونی دیگر برای تعمیر شناسایی شده است که گروه دوم نیاز فوری به تعمیر برای فصل زمستان ندارند.

وی اضافه کرد: تعمیر و نوسازی 60 واحد دوم از اوایل سال آینده آغاز خواهد شد.

زمان در ادامه تأکید کرد: 90 درصد از هزینه‎های تعمیر مسکن مددجویان بر عهده کمیته امداد است و تنها 10 درصد هزینه‎ها را مددجویان پرداخت می‎کنند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان دماوند به آموزش کمک‎های اولیه به مددجویان در روستاها اشاره و خاطرنشان کرد: این آموزش‎ها برای مددجویان و سرپرستانی که توانمندی داشتند، برگزار شد تا در مواقع بروز حادثه و مشکل بتوانند خودشان اقدامات اولیه را انجام دهند.

منبع: فارس

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =