نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: تفکر و اندیشه حاکم بر فعالیت های مدیریت محله و شورایاری باید در امتداد ماموریت مساجد، هیئت، بسیج و آموزش و پرورش تعریف و طراحی شود.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ مرتضی طلایی، نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در بین دبیران شورایار و مدیران محله منطقه 20 گفت: اختصاص ردیف بودجه ای با عنوان شورایاری ها در اعتبارات سال 93، شکل گیری ستاد مشاوره و تعیین 22 ناظر از میان افراد شورایار برای فعالیت در حوزه نظارت از مهمترین فعالیت های ستاد شورایاری محلات شهر تهران در ماه های اخیر بوده است.

طلایی بررسی، نقد، تصویب برنامه های محلات را از وظایف ستاد مشاوره ستاد شورایاری محله های شهر تهران برشمرد و افزود: نماینده هایی از مدیران محله و شورایاری ها از اعضاء اصلی این ستاد هستند تا نظریه از پائین به بالا در نظام برنامه ریزی محلات عملیاتی شود.

وی بر مشارکت معنی دار و ملموس معتمدان محلی تاکید کرد و گفت: فعالیت ستاد مشاوره سهم مشارکت و مداخله شورایاران و مدیران محله را افزایش داده است به نحوی که تمامی برنامه های ابلاغی ستاد مشاوره در ستاد شورایاری محله های شهر تهران قابل اجرا خواهد بود.

رئیس ستاد شورایاری های محله های شهر تهران جلب مشارکت شهروندان را از مهمترین رسالت معتمدان محلی دانست و اظهارداشت: تثبیت جایگاه های محلی از دغدغه های مهم ماست که برای رفع آن مقدمات قانونی آن در حال انجام است و پیگیر تحقق شوراهای محلی هستیم.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران واگذاری فعالیت های اجتماعی، ورزشی و فرهنگی مدیریت شهری به محله ها را از اهداف شکل گیری مدیریت محله برشمرد و گفت: تفکر و اندیشه حاکم بر فعالیت های مدیریت محله و شورایاری باید در امتداد ماموریت مساجد، هیئت، بسیج و آموزش و پرورش تعریف و طراحی شود.

با حضور رئیس ستاد شورایاری محلات شهر تهران و هیئت همراه، شهردار منطقه20، قائم مقام، معاونین، رئیس حراست، مدیر روابط عمومی، شهرداران نواحی، دبیران شورایار و مدیران محله شهرداری منطقه 20 انتخابات هیئت رئیسه جدید شورایاری های این منطقه انجام شد و به ترتیب جعفر شربیانی، محرم سلیمانی پور و قاسم وشایی به عنوان دبیر، جانشین و منشی انتخاب شدند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =