سردار نصیری ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیرامون مذاکرات با آمریکا گفت: امام خامنه ای(مدظله العالی) نیز در سخنان اخیرشان در جمع مردم قم فرمودند که “موضوع هسته ای حل نشده آمریکایی ها مشکل دیگری را بیان می کنند”؛ این سخن رهبری نشان می دهد که ساده انگاری است که بگوییم اگر پای میز مذاکره بنشینیم تمام مشکلاتمان برطرف می شود.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری به نقل از خبرنگار ورامین ما؛ سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع)استان تهران در مراسم گردهمایی بسیجیان و هیئت عاشقان ولایت که به همت حوزه ۱۲ شهید مدرس و معاونت تعلیم و تربیت سپاه ناحیه ورامین در مسجد صاحب الزمان(عج) منطقه خیرآباد برگزار شده بود پیرامون شگفتی انقلاب جمهوری اسلامی ایران گفت: در عصر معاصر یکی از شگفتی های جهان و منطقه همین انقلاب جمهوری اسلامی ایران است.

وی ضمن بیان اینکه انقلاب جمهوری اسلامی ایران، انقلابی بود که در جهان و منطقه تحول جدی به وجود آورد خاطر نشان کرد: در حقیقت دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بهتر از بعضی از افراد داخلی متوجه شدند که چه اتفاق بزرگی در منطقه و جهان به وجود آمده است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران خاطر نشان کرد: انقلاب ما دارای مبانی اسلامی است و به دلیل داشتن اساس و برنامه اسلامی که داشته و دارد، دارای دشمنان زیادی از ابتدای شروع به کار داشته و دارد.

سردار نصیری تصریح کرد: امروز دلیل اینکه صدای شکسته شدن استخوان های دشمنان نظام را در تاریخ روزمره شاهدیم این است که مبانی انقلاب اسلامی ایران دارای فرهنگ مهدویت و اسلامیت می باشد که با آن اجین شده اند.

وی با برشمردن چند انقلاب در جهان که به نهایت نرسیده و یا دوام نداشتند گفت: یکی از اصول مهم پیروزی انقلاب اسلامی ایران همراه شدن مردم و انقلاب با رهبر واحد می باشد که در انقلاب های دیگر به دلیل نداشتن این ویژگی از مسیر الهی و اصول خود خارج شده و به شکست انجامیدند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران اذعان کرد: قبل از انقلاب اسلامی ایران جایگاهی در منطقه و جهان نداشت و این موضوع تا جایی ادامه پیدا کرد که ایرانی که دارای بهترین موقعیت سوق الجهشی و منابع طبیعی بود، به کشورهای غربی به خصوص آمریکا وابستگی داشت، ولی با پیروزی انقلاب و همراهی مردم با رهبری توانست در منطقه تاثیر گذار باشد.

سردار نصیری ادامه داد: دشمنان تفکر اسلامی و انقلابی از انتشار این طرز فکر حراس داشتند و تمام سعی خود را انجام دادند که به کشورهای دیگر منتقل نشود، ولی امروز شاهد هستیم که این افکار به کشورهای دیگر نیز رسیده و تمام نقشه های آنها در منطقه خاورمیانه پنبه شده است.

این مسئول تصریح کرد: امروز ساده انگاری است که بگوییم مشکل ما با آمریکا انرژی هسته ای ایران است، زیرا این چنین نیست، بلکه آمریکایی ها با انقلاب اسلامی مشکل دارند، زیرا تفکر انقلاب اسلامی، در مقابل سیاست های آنها می باشد، برای همین نیز با تمام قوا در مقابل ایران ایستاده اند.

وی ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیرامون مذاکرات با آمریکا گفت: امام خامنه ای(مدظله العالی) نیز در سخنان اخیرشان در جمع مردم قم فرمودند که “موضوع هسته ای حل نشده آمریکایی ها مشکل دیگری را بیان می کنند”؛ این سخن رهبری نشان می دهد که ساده انگاری است که بگوییم اگر پای میز مذاکره بنشینیم تمام مشکلاتمان برطرف می شود.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران اذعان کرد: فتنه های بعد از انقلاب را ببینیم که چه زمانی رخ داد، یکی از بزرگتین فتنه های خارجی جنگ تحمیلی بود که هشت سال به طول انجامید که در زمانی بود که ایران هیچ آمادگی قبلی برای مقابل با دشمن را نداشتیم، و تمام این حرکات نشات گرفته از آمریکا و اسرائیل و عیادی آن های در منطقه بود.

سردار نصیری با محکوم کردن اقدام گروهک های تروریستی در منطقه گفت: آنهایی که با نام اسلام در حال انجام جنایت هایی در منطقه هستند، دست نشانده خود آمریکا و اسرائیل هستند که می خواهنداسلام بدون مهدویت و ولایت را بین جوامع مختلف ترویج کنند.

وی ادامه داد: ایران اسلامی در زمینه های مختلف شهیدانی را برای زنده نگه داشتن اسلام داده است که همگی آنها برای روشن کردن راه انقلاب به این درجه رسیده اند که همگی به آنها افتخار می کنیم.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران اذعان کرد: رهبری دستور داده اند تا برای اینکه در تمام زمینه ها قدرتمند شویم و از اقتصاد وابسته به نفت خارج شویم، باید ظرفیت های داخلی را شکوفا کنیم که این قابل اجراست، ولی مسئولین ما کم کاری کرده اند.

سردار نصیری ادامه داد: نمونه بارز آن همین مردم ولایی شهرستان ورامین می باشند که کشاورزان قدری هستند، ولی نتوانستیم این ظرفیت را به حداکثر برسانیم که این امر مستلزم کار کارشناسی و علمی بهتر است.

این مسئول در پایان تصریح کرد: امروز در ایران از نظر علمی و پزشکی مقالات قابل دفاع بسیار عالی دارای رتبه های برتر منطقه خاورمیانه هستند داریم.

وی ادامه داد: در زمینه نظامی نیز نیازی به بیرون از کشور نداریم زیرا امکانات و تجهیزات مورد نیاز خودمان را در داخل کشور تهیه می کنیم، که همه این دستاوردها به دلیل ایستادگی ماست.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =