تمسخر بازیگر زن معروف در جشن دانشگاه! + عکس

جشن روز پرستار در دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان در حالی برگزار شد که حاشیه‎های تاسف‎باری به همراه داشت.

به گزارش تهران نیوز ،  جشن روز پرستار در دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان در حالی برگزار شد که حاشیه‎های تاسف‎باری به همراه داشت؛ رقص و آواز غربی طنزپرداز گلستانی در حضور مسؤولان، پزشکان و نمایش فرهنگ ابتذال از حاشیه‎های این جشن بود.
جشن روز پرستار در دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان که پیش از ظهر امروز برگزار شد به گونه‎ای تدبیر شده بود که پس از سخنرانی مسئولان دانشگاه؛ یک نمایش طنز به روی صحنه برود، این طنزپردازی که برگرفته از فرهنگ منحط غربی بود دقایقی فرهنگ ابتذال را جلوی دیدگان حاضران به نمایش گذاشت. برنامه طنز با دعوت از یک بانوی بازیگر سرشناس آغاز شد وقتی مجری طنزپرداز نام «ب.ب» یکی از بانوان بازیگر پرطرفدار کشورمان را بر زبان آورد که قرار است به روی صحنه بیاید تمام توجه مدعوین به اشاره مجری جلب شد اما در کمال تعجب مردی با لباس محلی زنانه و حرکاتی ناموزون چشم‎ها را به خود خیره کرد. به سخره گرفتن یک زن در لباس محلی، توهین به یک بازیگر زن سرشناس ایرانی، رقص و خواندن آواز غربی در حضور مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی استان هیچ سنخیتی با فرهنگ اسلامی، دینی و علمی ما ندارند؛ درون‎مایه طنزی که به مناسبت بزرگداشت ولادت حضرت زینب(س) و تجلیل از مقام پرستار به اجرا درآمد نه تنها الگوی اسلامی را به نمایش نگذاشت بلکه با منکراتی از قبیل غیبت و مسخره کردن همراه شد تا خروجی آن، خنده حاضران شود.  
تمسخر بازیگر زن معروف + عکس
  گویی برخی طنزپردازان، کار حرفه‎ای خود را با روشی برای عقده‎گشایی اشتباه گرفته‎اند و اصلا نمی‎دانند که چگونه باید با هم بخندیم و نه به هم! برگزاری چنین برنامه‎هایی در یک جمع فرهیخته و علمی؛ واقعا شأن برگزارکنندگان مراسم را زیرسؤال می‎برد که با یک فرهنگ نادرست برخورد چگونه می‎کنند و تنها واکنش آنها به این مراسم خنده برای خوش‌گذرانی بود. هیچ‎کس مخالف شادی و نشاط مردم به ویژه جامعه علمی نیست اما از قشر فرهیخته و علمی انتظار بیشتری می‎رود تا با تدبیر بهتری برنامه‎های جشن به خصوص جشن روز پرستار که مزین به نام حضرت زینب(س) است را مدیریت کنند تا شاهد این‌گونه بی‎حرمتی نباشیم. در پایان این مراسم و قبل از تجلیل پرستاران برگزیده استان، گروه موسیقی سنتی هم به روی صحنه رفت تا کمی از حاشیه‎های زشت و زننده برنامه طنزآلود قبلی را کم کند. عادی‎سازی عادات ناشایست آن هم در محیط علمی غیرقابل اغماض است و چه زیبا امام راحل فرمودند «اگر دانشگاه اصلاح شود مملکت اصلاح می‎شود و اگر دانشگاه فاسد شود ممکلت فاسد می‎شود.» در بیانات گوهرباری از مقام معظم رهبری نیز اشاره شده « دانشگاه برای هر کشوری، در واقع همه چیز است. آن کسانی که با نیت ریشه کن کردن ایمان دینی در کشور ایران به دانشگاه پرداختند و محیط دانشجویی را به تفکرات ضد دینی یا اوهام ضد دینی یا سرگرمی‎های ضد دینی آلوده کردند، خیلی خوب فهمیدند که چه کار می‌کنند، و برای اجرای هدف پلیدشان، حقا بر روی نقطه‌ اصلی تکیه کردند.»
منبع: خبرگزاری فارس
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =