معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20 از تعیین سه مسیر ویژه برای اعزام شهروندان این منطقه به حرم مطهر امام خمینی(ره) و بهشت زهرا(س) در پنجشنبه و جمعه آخرسال خبرداد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ علیرضا اسفراینی نژاد با بیان این خبر گفت: با توجه به افزایش میزان تقاضای شهروندان برای عزیمت به حرم مطهر امام خمینی(ره) و بهشت زهرا(س) در پنجشنبه و جمعه آخر سال، از سه مسیر ویژه دولت آباد، میدان شهرری و مترو باقرشهر به علاقه مندان خدمات رسانی رایگان ارائه می شود.

اسفراینی به تقویت خط اتوبوسرانی مترو شهرری به باقرشهر اشاره کرد و افزود: 20 دستگاه ون برای تقویت خط مترو شهدا به محوطه داخلی بهشت زهرا(س) پیش بینی شده است و علاقه مندان می توانند از خطوط مترو نیز استفاده کنند.

[caption id="attachment_64623" align="alignnone" width="800"]تمهیدات ترافیکی منطقه 20 برای پنجشنبه آخر سال تمهیدات ترافیکی منطقه 20 برای پنجشنبه آخر سال[/caption]

معاون حمل و نقل وترافیک شهرداری منطقه 20 با اشاره به اینکه این خدمات در دو روز پایانی سال نیز ارائه می شود اظهار داشت: بزرگراه امام علی(ع)، مسیرهای منتهی به بهشت زهرا(س)، بزرگراه ها و معابر پرتردد این منطقه که در روزهای پایانی سال با حجم بالایی از تقاضای سفر مواجه است ایمن سازی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =