فرماندار شهرستان پردیس از افتتاح بیمارستان شفا در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس چندی پیش در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر اظهار داشت: در هفته گذشته کمیته ای به دستور آقای استاندار تشکیل و مشکلات آن  بررسی شده و در آستانه افتتاح است.

شهرستان پردیس که با جمعیتی بالغ بر 200 هزار نفر فاقد بیمارستان است در ضلع شرقی پایتخت قرار گرفته و فاصله ی مرکز آن تا تهران حدود 20 کیلومتر میباشد.

بنا بر این گزارش این شهرستان که سکونتگاه بیش از 600 هزار نفر از هموطنان است تا کنون فاقد حتی یک تخت بستری بیمارستانی میباشد.

در فاز نخست بیمارستان شفا که در نیمه دوم شهریورماه سال گذشته افتتاح شد بخشهایی شامل درمانگاه های عمومی و تخصصی، مرکز فوریتهای پزشکی و اورژانس راه اندازی گردید.

درحالی که علی اصغر یعقوبی بانی ساخت بیمارستان شفا از افتتاح مابقی بخشهای آن ظرف دو ماه سخن میگفت، متاسفانه پس از گذشت یک سال هنوز اتفاقی در خصوص بهره برداری از دیگر بخشهای آن رخ نداده است.

فازهای باقی مانده این بیمارستان که قرار بود ظرف دوماه به افتتاح و بهره برداری برسد شامل: بخش اطفال، بخش زنان و زایمان و اتاق عمل زنان و فازنهایی که میبایست تا پایان سال 92 به بهره برداری میرسید نیز از بخشهایی نظیر ماژور، بخش داخلی، بخش جراحی، آی.سی.یو، سی.سی.یو و ان.آی.سی.یو تشکیل میشد.

دیگر بیمارستان شهرستان پردیس بیمارستان انصار الغدیر است که هنوز در حال ساخت میباشد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =