تهدید رودخانه شادچای به فرصت تبدیل شد

شهردار شهر گلستان با بیان این‌که تهدید رودخانه شادچای به فرصت تبدیل شد، گفت: شهر گلستان از ظرفیت‌های مختلف و زیادی برخوردار است که در تدوین و اجرای طرح‌ها و برنامه‌های اجرا شده، این ظرفیت‌ها در نظر گرفته شده است.

علیرضا عرب، شهردار شهر گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به تکمیل پارک حاشیه رودخانه شادچای، اظهار داشت: به امید خدا از هفته دولت سال جاری شاهد حضور خانواده‌ها و همچنین استفاده بهینه شهروندان گلستانی از بوستان‌های حاشیه رودخانه شادچای خواهیم بود.

وی به اهمیت تبدیل چالش‌ها به فرصت‌ها تاکید کرد و گفت: این رودخانه شادچای در طول سال‌های گذشته چالش‌های زیست محیطی و اجتماعی بسیاری را به شهرگلستان و شهروندان تحمیل کرده بود که این موضوع با احداث بوستان و تفرجگاه در امتداد رودخانه شادچای به طور کلی رفع خواهد شد.

علیرضا عرب در ادامه با بیان اینکه اعتماد سازی مردم در مدیریت شهری از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد، اذعان داشت: تأمین آرامش روحی و امنیت معنوی، توزیع خدمات عمرانی عادلانه در شهرگلستان، هویت بخشی به سیما و منظر شهری و درعین حال حضور در حوزه‌های گوناگون با توسعه کیفی از برنامه‌هایی بوده که در حوزه اعتماد سازی از سوی مجموعه‌ مدیریت شهری انجام شده است.

وی همچنین با بیان اینکه شهر 300 هزار نفری گلستان از ظرفیت مختلف و بسیاری برخوردار می باشد، تشریح کرد: که این موضوع در تدوین برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت در مدت 12 ماه اجرایی شده است، در نظر گرفته شده که برخی از این برنامه‌ها تا هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد.

شهردار شهر گلستان در پایان باتوجه به اینکه طرح‌های بسیاری در طول یک سال گذشته در شهرگلستان اجرا شده است، افزود: پروژه‌های متعددی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، عمرانی، اجتماعی، فضای سبز و... در شهرگلستان اجرا گردیده است که بخشی از آن در هفته دولت سال جاری افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =