تهدید یک پرسپولیسی دوآتشه به مرگ توسط استقلالی ها

مهاجم نساجی و آقای گل لیگ‌ در دیدار با استقلال اهواز با تهدید به مرگ هواداران اهوازی روبه‌رو شد.

به گزارش تهران نیوز؛  محمد عباس‌زاده مهاجم نساجی و بازیکن سابق پرسپولیس در رویارویی با اهوازی‌ها با پیراهن سرخ نساجی به زمین رفت که همین امر منجر شد از سوی هواداران خوزستانی از ابتدای مسابقه تا دقایق پایانی با توهین مواجه شود.

او درباره توهین‌های هواداران آبی‌ خوزستانی اظهار داشت: «نمی‌دانم به چه دلیل هواداران استقلال از دقیقه یک تا ۹۰ توهین‌های بد به خانواده‌ام کردند؟ شاید به دلیل پرسپولیسی بودنم! اما این بازی‌های لیگ یک است و بازی استقلال و پرسپولیس نبود که آنها اینطور رفتار کردند.»

وی در ادامه در خصوص تهدید به مرگش در پایان بازی گفت: «با پایان بازی و رفتن به سمت رختکن یکی، دو تا از هواداران با چاقو به سمت من آمدند و تهدیدم کردند که به کمک هم‌تیمی‌هایم از دست آنها نجات پیدا کردم و به رختکن رفتم. پس از آن نزدیک به یکی، دو ساعت در رختکن حبس شدیم تا امنیت ایجاد شود و سوار اتوبوس شویم به سمت فرودگاه برویم که در زمان استقرارمان در اتوبوس باز هم هواداران استقلالی ما را با سنگ همراهی‌ کردند و خدا را شکر جان سالم به در بردیم.»

عباس‌زاده در پایان افزود: «به پرسپولیسی بودنم افتخار می‌کنم و حتی اگر با اسلحه هم تهدید شوم باز هم طرفدار پرسپولیس و نساجی خواهم ماند.»

ورزش سه

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =