توزیع اسکناس نو در تمام شعبه های بانکها فقط معادل وجه دریافت می گردد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از قرچک آنلاین؛ بانک ملی مرکزی شهرستان قرچک اعلام کرد: بانک‌های شهرستان قرچک از بیستم اسفندماه تا پایان سال شروع به توزیع اسکناس نو ۱۰۰۰۰ ریالی و ۵۰۰۰۰ ریالی کرده است  و از هر نوع اسکناس، یکصد برگ در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. با مراجعه به شعبه های بانک و یا عایربانک ها می توانند اسکناس نو رادریافت کنند.

درخصوص کارتهای هدیه  مراکزی مانند آموزش پرورش ، شهرداری و… می توانند باپرکردن اسناد مورد نظر کارتها هدیه خود را تحویل بگیرند و همچنین شهروندان با حضوردر بانک تقاضای خود را اعلام کرده و کارت هدیه  با مبالغ مشخص شده را دریافت نمایند.

گفتنی است: بانک‌ها در قبال تحویل اسکناس نو، مجاز هستند فقط معادل وجه را دریافت و درخواست وجه بیشتر تخلف محسوب می‌شود. همشهریان گرامی می‌توانند موارد تخلف را به بانک مرکزی گزارش دهند تا با متخلفین برخورد شود. همچنین چک پول‌های ۱۰۰ هزار تومانی براساس تقاضای سیستم بانکی ازروز یکشنبه وارد بازار خواهد شد و منع و مشکلی از این لحاظ وجود ندارد.این چک  پولها نیاز به پشت نویسی ندارد و راحت تر مورد معامله و استفاده قرار می گیرد. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =