توسعه بیمارستان صدیقه زهرا(س) در شهرری

مراسم افتتاح بخش ccu و جراحی چشم پزشکی بیمارستان صدیقه زهرا(س) با حضور قائم مقام وزیر بهداشت در شهرری افتتاح شد.

به گزارش تهران نیوز ،  به نقل از پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، بخش ccu و جراحی چشم پزشکی بیمارستان صدیقه زهرا(س) در محله دولت آباد شهرری با حضور سید هادی ایازی قائم مقام وزیر بهداشت،  شهردار منطقه ۲۰، مدیران و کادر پزشکی بیمارستان صدیقه زهرا(س) و اقشار مختلف مردم شهرستان ری افتتاح و به بهره برداری رسید.

قائم مقام وزیر در امور مشارکت های اجتماعی، سازمان های مردم نهاد و خیریه های حوزه سلامت کشور در این مراسم بیان کرد: بیمارستان صدیقه زهرا(س) که با کمک و همراهی خیرین احداث شده به خوبی رو به توسعه است و امروز شاهد افتتاح بخش های توسعه یافته این مرکز درمانی هستیم.

وی تصریح کرد: ساکنان محله دولت آباد منطقه ۲۰ از لحاظ جمعیت و موقعیت دسترسی به مراکز درمانی، نیازمند ارائه خدمات بیشتری در زمینه درمانی هستند.

ایازی اظهار داشت: اهداء زمین، ساخت و تجهیزات بیمارستان صدیقه زهرا(س)از سوی خیرین و افراد نیکوکار بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

سیداحمدصفوی شهردار منطقه ۲۰ در این مراسم اذعان کرد: همکاری و مساعدت با این مرکز درمانی همچنان طبق روال گذشته در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد تا شهروندان از خدمات درمانی این مرکز بیش از پیش بهره مند شوند.

وی اضافه کرد: علاوه بر مساعدت در زمینه توسعه فیزیکی، از نظر بهسازی مسیرهای دسترسی نیز اقدامات ویژه ای برای بیمارستان صدیقه زهرا(س) انجام شده است.

شهردار منطقه ۲۰ توسعه مراکز درمانی و افزایش خدمات پزشکی و سلامت محور را از مهمترین اولویت های مدیریت شهری و در راستای رویکرد فرهنگی شهرداری تهران برشمرد.

در پایان این مراسم  از خیرین و افراد نیکوکار تقدیر و تجلیل شد و همچنین قائم مقام وزیر در امور مشارکت های اجتماعی، سازمان های مردم نهاد و خیریه های حوزه سلامت کشور و هیئت همراه با بازدید از بخش های مختلف بیمارستان از بیماران دیدار و با آنها به گفتگو پرداختند.

بر اساس این گزارش بیمارستان صدیقه زهرا(س) در شهرری، دولت آباد، بلوار قدس واقع شده است.

انتهای پیام/

  • یب
  • لذ
  • بقفاب
  • لب
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =