معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 20 از آماده‌سازی معابر و محورهای مواصلاتی حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) و توقف صدور مجوزهای حفاری در این منطقه خبر داد.

ابراهیم بابازاده در جمع خبرنگاران با اشاره به این مطلب گفت: به منظور سهولت تردد شهروندان و بهسازی سیمای عمومی شهر حفاری‌های سطح منطقه ساماندهی می‌شود و هیچ‌گونه مجوز حفاری برای شرکت‌های خدماتی و پیمانکاری صادر نمی‌شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 20 به آمادگی این منطقه برای استقبال نوروز 92 اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای طرح ممنوعیت عملیات حفاری از 15 اسفند ماه آغاز می‌شود و تا 15 فروردین 92 ادامه دارد.

وی به اتمام مرحله دوم اقدامات عمرانی طرح استقبال از نوروز 92 اشاره کرد و اذعان داشت: در قالب این طرح تاکنون نیازهای عمرانی معابر اصلی و پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) از جمله خیابان‌های فدائیان اسلام، شهید رجایی، امین‌آباد، ورامین، زکریای رازی، شهید غیوری، کمیل، امام حسین (ع)، میدان نارنج، ورودی شرقی حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) و روستاهای اسلام‌آباد، زمان‌آباد، غنی‌آباد و تقی‌آباد رفع شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 20 محوریت طرح استقبال از نوروز 92 را ارتقای نگهداشت شهر برشمرد و یادآور شد: با توجه به اینکه در شناسایی و بررسی‌های اولیه پیام های 137 و 1888 شهروندان لحاظ شده است با نهایی شدن اقدامات عمرانی این طرح، شاهد کاهش پیام‌های شهروندی و افزایش رضایتمندی شهروندان خواهیم بود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =