امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان فیروزکوه با اشاره به دانشمندانی که بمب اتم را برای از بین بردن نوع بشر اختراع و حقوق بشر را پایمال کردند، تصریح کرد: چنین افرادی تربیت و تزکیه نفس نداشتد و این گونه است که دست به چنین جنایاتی می زنند.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری، حجت الاسلام عبدالعلی استیری در گفت وگو با خبرنگار دیمه نیوز، با اشاره به قضیه هسته ای ایران، خاطرنشان کرد: اگر ملاحظه می کنیم ایران پای میز مذاکره می نشیند، مراجع عظام تقلید در مورد آن فتوی صادر کرده اند و مقام معظم رهبری نیز به صراحت اعلام کردند که به دنبال استفاده نادرست از آن نیستیم.

وی بیان کرد: در مقابل دشمنان بدانند کسانی که در این راه با استفاده از بمب اتم صدها هزار نفر را قتل عام کرده و به کام مرگ می فرستند، علم داشتند اما تزکیه نفس پیدا نکرده بودند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان فیروزکوه با اشاره به دانشمندانی که بمب اتم را برای از بین بردن نوع بشر اختراع و حقوق بشر را پایمال کردند، تصریح کرد: چنین افرادی تربیت و تزکیه نفس نداشتد و این گونه است که دست به چنین جنایاتی می زنند.

وی تصریح کرد: امروز به برکت انفاس قدسیه امام راحل و خون پاک شهدا، تلاش می کنیم تا حقوق هسته ای ایران را احیاء کنیم و در این راه آحاد جامعه باید همواره از سیاست های نظام اسلامی حمایت کنند.

حجت الاسلام استیری با اشاره به فرا رسیدن هشتم اسفندماه روز امور تربیتی و تربیت اسلامی اظهارکرد: امور تربیتی از نهادهای ارزشمندی است که با تلاش های شهیدان رجایی و باهنر به نتیجه رسید.

وی گفت: تزکیه قبل از تعلیم از جمله اهداف امور تربیتی است.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه افزود: این امر بدان معنی است که آحاد مردم در طی مدارج علمی، ابتدا باید تزکیه نفس داشته باشند که در غیر این صورت افرادی خطرناک تحویل جامعه انسانی خواهند شد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =