شهردار منطقه 20 شهر تهران گفت: ظرفیت های اشتغال زایی برای بانوان سرپرست خانوار این منطقه تا پایان سال جاری به هزار مورد افزایش می یابد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ منصور کتانباف با بیان این مطلب افزود: با توسعه مراکز کارآفرینی و اشتغالزایی برای بانوان سرپرست خانوار این  منطقه جنوبی به12 مورد، 500 بانوی دیگر نیز صاحب کار و شغل خواهند شد و ظرفیت های اشتغال زایی این بانوان، تا پایان سال جاری به هزار مورد افزایش می یابد.

 کتانباف با اشاره به اینکه پیش از این با فعالیت مراکز مهارت آموزی کوثر،500 موقعیت شغلی برای بانوان سرپرست خانوار ایجاد شده بود ادامه داد: در حال حاضر 7 مرکز کارآفرینی در منطقه 20 فعالیت دارد و راه اندازی 5 مرکز دیگر نیز در حالی در دستور کار قرار دارد که بر رعایت نکات ایمنی برای عوامل و محیط کار تاکید شده است. [caption id="attachment_70410" align="aligncenter" width="600"]تولید شغل برای بانوان سرپرست خانوار تولید شغل برای بانوان سرپرست خانوار[/caption]

شهردار منطقه 20 در ادامه اظهار داشت: استقلال مالی و درآمدزایی، تامین نیازهای آموزشی و مشاوره ای، ارائه خدمات حمایتی و... از فعالیت های اولویت دار مدیریت شهری منطقه 20 ویژه سرپرستان خانوار است که با هدف توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی آنها انجام می شود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =