۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۲

مخفیگاه و تونل فرار «سلطان مواد مخدر» در مکزیک که چندی پیش دستگیر شد به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از 598 ؛ مخفیگاه «سلطان مواد مخدر» به نام «ادواردو ویلاتورو کانو» که «ال چاپو» شناخته می‌شد، در شهر ساحلی مازاتلان مکزیک در کرانه اقیانوس آرام قرار دارد.
بر اساس گزارش‌ها، ویلای سلطان مواد مخدر در روزهای اخیر به مکانی تبدیل شده که گردشگران با پرداخت 19 تا 22 دلار به رانندگان تاکسی به نزدیکی آن آمده و با پرداخت ورودی از کلکسیون اسلحه وی، باغ‌وحش و خودروهای لوکس دیدن می‌کنند. در این مخفیگاه تونلی وجود دارد که دریچه آن زیر وان حمام قرار گرفته و در مواقع اضطراری برای فرار از آن استفاده می شده است.
ال چاپو 21 ساله که بر اساس آخرین گزارش نشریه فوربس از وی به عنوان یکی از 10 ثروتمند جهان نام برده می‌شد، یکی از خطرناکترین انسان‌های جهان به شمار می‌رفت در طول 10 سال گذشته و زمانی که یک نوجوان بوده، به فعالیت‌هایی همچون قاچاق مواد مخدر، تهیه و توزیع آن، قاچاق انسان، قتل و آدم‌ربایی دست زده است.
عکس های رویترز از این مخفیگاه و تنل فرار آن را در زیر می بینید.

 تونل فرار آل چاپو تونل فرار آل چاپو تونل فرار آل چاپو تونل فرار آل چاپو تونل فرار آل چاپو تونل فرار آل چاپو تونل فرار آل چاپو تونل فرار آل چاپو تونل فرار آل چاپو تونل فرار آل چاپو تونل فرار آل چاپو

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =