۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵
توهین بزرگ رضاییان به برانکو!

واکنش تند برانکو به رامین رضاییان، تنها حاصل درگیری اخیر این بازیکن با علی علیپور نیست. این واکنش بر اساس تحلیل کلی برانکو نسبت به رامین صورت گرفته در حالی که سرمربی کروات اعتقاد دارد ستاره تیمش بارها در قبال او رفتارهای توهین آمیز نشان داده است.

به گزارش تهران نیوز، بارها در تمرین پرسپولیس پیش آمده زمانی که برانکو با رضاییان در حال صحبت کردن است ستاره  پرسپولیس در حالی که دو دستش در جیبش قرار دارند صبحت های برانکو را گوش می دهد. برانکو در حال تاکید نکته ای مهم به رامین است اما رامین سمت دیگری از زمین را نگاه می کند.

این جزئیات برای رامین پر اهمیت نبودند اما برای مربی که سابقه حضور در جمع چهار تیم نهایی جام جهانی را دارد این رفتار توهین حساب می شود و از نظر فرهنگی به آن ایراد وارد می کند. بی دلیل نبود که برانکو حتی در جمع دستیارانش از این رفتارهای رضاییان به عنوان توهین بزرگ یاد کرده بود.

«توهین بزرگ»؛ برانکو چندین بار در صحبت با دستیارانش رفتارهای رامین رضاییان را توهین آمیز قلمداد کرده و معتقد است رامین به اندازه کافی به رفتارهایش در قبال کادر فنی توجه نمی کند.

همه این موارد در دعوای اخیر به ضرر رضاییان تمام شد. در حالی که به نظر می رسد در حق او که یک طرف دعوا با علیپور بوده ظلم شده مهم ترین عامل تصمیم تند برانکو در قبال این ستاره حافظه مرد کروات است و تمام جزئیات رفتاری که از مدت ها پیش درباره رامین در ذهنش جمع شده اند و در نهایت به تصمیمی تند و تیز ختم شدند.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =