تکذیب خبر بیماری آیت‌الله سیستانی

در پی عدم پذیرش ملاقات برخی وزرای دولت عراق با آیت الله سیستانی از سوی ایشان و انتشار شایعه بیماری این مرجع تقلید، دفتر آیت الله سیستانی با رد شایعات، حال ایشان را خوب توصیف کرد.

به گزارش سرویس بین الملل تهران نیوز، به نقل از العالم، برخی رسانه ها با انتشار خبری دروغی، مدعی شدند که علت نپذیرفتن این وزراء توسط حضرت آیت الله سیستانی حال بد ایشان به خاطر سکته و حمله قلبی بوده است!

در پی انتشار این شایعه دفتر این فقیه شیعه در نجف أشرف دوشنبه شب با صدور بیانیه ای، خبر منتشر شده در مورد سکته و یا حمله قلبی به این مرجع عالیقدر را تکذیب کرد.

آیت الله سیستانی طی چند روز اخیر برخی از وزرای عراقی که درخواست دیدار با ایشان را داشتند را به حضور نپذیرفت. در پی این اقدام، برخی رسانه ها با انتشار خبری دروغی، مدعی شدند که علت نپذیرفتن این وزراء ، حال بد آیت الله سیستانی به خاطر سکته و حمله قلبی بوده است!

دفتر آیت الله سیستانی تصریح کرد: حال ایشان کاملا خوب است و در چند روز اخیر هم مانند همیشه کارهای طبیعی و روزانه خودشان و حتی دیدارهای مردمی و دیدار با افراد و شخصیت های مختلف را ادامه داده اند لذا جا دارد که رسانه ها در انتشار اخبار، دقت نظر بیشتری داشته باشند و بر اساس هر مطلبی که در فضای مجازی منتشر می شود، خبری تولید و منتشر نکنند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =