سلیمی‌زاده مطرح کردن بحث انتخابات آزاد از سوی عده‌ای را به این معنا دانست که این افراد می‌خواهند هر چهره‌ ضد نظامی را برای انتخابات معرفی کنند.

محمد هادی سلیمی‌زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه طرح انتخابات آزاد با خود پیش بندهایی دارد، گفت: آنها یک زمان مسئله تخلف را مطرح کردند، زمانی تحریم انتخابات، زمانی بحث تقلب و الان هم مسئله انتخابات آزاد را بیان می‌کنند.

به گفته وی دشمن با طرح چنین مسائلی، برآورد می‌کند که کدام یک از آنها آسیب زننده‌تر است و نظام جمهوری اسلامی در کدام بخش آسیب پذیرتر است. البته در بیشتر مواقع اقداماتشان به نفع ملت تمام می‌شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران اظهار داشت: دشمنان این مسائل را مطرح می‌کنند و هدفشان هم این است که منجر به تجدید حیات سیاسی آنها شود. در حالیکه ما چنین اعتقادی نداریم. طرح چنین مسائلی در گذشته از طرف دشمنان شکست خورده بود و حال از طرف دشمنان درونی مطرح می‌شود. این افراد باید به تفکرات امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب برگردند و از این خود فروشی دست بردارند.

وی اضافه کرد: ضربه اصلی به دشمنان، حضور 85 درصدی مردم در انتخابات 88 بود. به همین خاطر آنان اصل مشارکت را هدف قرار دادند و بین بد و بدتر، بد را انتخاب کردند و به جای تحریم انتخابات، طرح انتخابات آزاد را مطرح می‌کنند تا بتوانند در ادامه فتنه 88، بحث تقلب را پذیرفتنی‌تر کنند. دقیقاً کاری که آنها می‌کنند، در پازل غرب قرار می‌گیرد، که این هم نشان از دنیا طلبی آنهاست.

سلیمی‌زاده گفت: مطرح کردن بحث انتخابات آزاد، این معنی را می‌دهد که دست‌هایی در انتخابات هستند که نمی‌گذارند واقعیت اتفاق بیافتد تا بتوانند جلوی مشارکت مردم را بگیرند از طرف دیگر هم بتوانند هر چهره‌ای را جلو بیاورند. در حالیکه، وقتی مشخص است بعضی چهره‌ها به نظام اعتقاد ندارند؛ نباید جلو بیایند.

وی اضافه کرد: انتخابات در کجای جهان آنقدر آزاد است که هرکسی بتواند نامزد شود. در بعضی کشورها اگر کاندیدای نامزدی انتخابات در حزبی عضو نباشد، حتی اجازه ثبت‌نام به او نمی‌دهند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران همچنین درباره نمایان شدن چهره واقعی اصلاح طلبان سال 76 و واکنش مردم نسبت به آنان گفت: اصلاح طلبان با فریب مردم در سال 76 در نظام نفوذ پیدا کردند، ولی جوابیه خود را در سال 88 دریافت کردند، آنها به محض اینکه چهره واقعی خودشان را نشان دادند، با مشت محکم مردم روبرو شدند. حالا هم آنان با الفاظ و روش دیگری می‌خواهند دوباره همان افراد سال 76 را روی کار بیاورند، در صورتی که آبرویی برای آنها نمانده است.

وی همچنین درباره هجمه‌های وارد شده به شوای نگهبان با مطرح کردن انتخابات آزاد گفت: این افراد از شورای نگهبان ضربه خورده‌اند و اگر بخواهند افراد خود را وارد انتخابات کنند باید از سد این شورا بگذرند به همین دلیل به این شورا هجمه وارد می‌کنند و این کار هم راحت‌ترین کار برای آنهاست. این درحالی است که شورای نگهبان کودکی نیست که با اقدامات آنها متشنج شود.

مسئول بسیح دانشجویی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: مسلماً مردم، صرف نظر از این هیاهوهای خواص کمتر از 1 درصد، گزینه اصلح را انتخاب می‌کنند. برای اینکه درد و خاصه مردم، پیشرفت انقلاب و نظام، همچنین پشت سر گذاشتن فشار جهانی است.

وی گفت: در واقع خواست مردم، خواست دین است و این مطلب را مردم در 9 دی نشان دادند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =