به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری ابوالقاسم مهری اظهار داشت: هدف اصلی پیش روی فرمانداری فیروزکوه تحقق اهداف دولت در این شهرستان است.

وی ادامه داد: در این بین باید برنامه‏های مختلف در سرفصل‏های متعدد در وهله نخست اولویت‏بندی و سپس صورت اجرایی به خود گیرد.

مهری اضافه کرد: همچنین رفع مشکلات و معضلات پیش روی شهرستان فیروزکوه برای توسعه بیشتر نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزکوه افزود: علاوه بر این، بررسی دقیق و اجرای مصوبات دولت خدمتگزار نیز نباید از نظرها خارج شود. اجرای این امور مستلزم وجود فضایی کاری مملو از تعامل بین همه مسئولان شهرستانی و استانی است.

مهری اضافه کرد: با وجود چنین تعامل تنگاتنگی بدون تردید می‏توان مشکلات این شهرستان را رفع و مسیر توسعه و پیشرفت آن را تسهیل کرد.

بر پایه این گزارش، ابوالقاسم مهری، عضو سپاه پاسداران با برخورداری از سوابق حضور در جبهه‏ های حق علیه باطل و همچنین 25 سال خدمت در وزارت کشور قبل از این در سمت‏ هایی مانند فرماندار شهرستان طالقان استان البرز، بخشدار ساوجبلاغ و دستیار ویژه استاندار البرز خدمات شایسته‏ ای به مردم آن استان ارائه کرده بود.

او همچنین دوره‏ ای در آموزش و پرورش و اخیراً با عنوان کارشناس ‏مسئول تشکل ‏های سیاسی در معاونت سیاسی استانداری تهران مشغول به خدمت بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =