شهردار سابق تهران هم به فرمانداری رفت+عکس

از امروز تا ۶فروردین ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراها در تمامی فرمانداری ها و بخشداری‌های سراسر کشور انجام می شود. انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین انتخابات رباست جمهوری در روز ۲۹ اردیبهشت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار  تهران نیوز ،ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شورای شهر تهران نیز از ساعت ۸ صبح امروز در محل فرمانداری تهران آغاز شده و تا ساعت ۱۶ ادامه خواهد داشت. عیسی فرهادی فرماندار تهران در همان ساعات اولیه از حضور پررنگ داوطلبان برای کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا خبر داد و گفت: این حضور نشان دهنده حضور با شکوه مردم در انتخابات است. هادی ساعی،علی صابری و مختاباد اعضای کنونی شورای شهر تهران رسما نامزدی خود را در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستاها به ثبت رساندند همچنین شهربانو امانی(مشاور معصومه ابتکار)و ابراهیم اصغرزاده و ابراهیم امینی از دیگر داوطلبانی هستند در روز اول با حضور در فرمانداری تهران اقدام به ثبت‌نام در پنجمین دوره انتخابات شوراها کردند. در این بین بیتا سحرخیز بازیگر سینما و تلویزیون از هنرمندانی است که با حضور در فرمانداری تهران برای پنجمین دوره انتخابات شوراها ثبت‌نام کرد. غلامرضا انصاری، مهدی نادمی و قادرمرزی و حقانی از دیگر افرادی بود که روزاول را برای نام‌نویسی در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب کردند. علاوه بر آن رحمت‌الله خسروی ( نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و ریاست شورای اسلامی شهر تهران در دوره اول )صدرالدین علی‌پور (مشاور رییس سازمان حفاظت محیط زیست)مجید سرسنگی( مدیرعامل سابق خانه هنرمندان با حضور) هانیه گرایلی( عضو شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح‌طلب )،عبدالحسین ناصری (نماینده دوره ششم و هشتم مجلس) از دیگر افرادی بودند که اولین روز را برای ثبت‌نام در انتخابات شوراها انتخاب کرد. دقایقی پیش  مرتضی الویری از شهرداران سابق تهران در محل فرمانداری تهران برای ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا حضور پیداد کرد.
photo_2017-03-20_09-44-48
photo_2017-03-20_10-18-37 photo_2017-03-20_10-42-28 photo_2017-03-20_11-29-53 انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین انتخابات رباست جمهوری در روز ۲۹ اردیبهشت برگزار می‌شود.   ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تا ۶ فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.
ادامه دارد...
  انتهای متن/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =