هنوز یک هفته از خبر له شدن یک شهروند زیر چرخ کامیون نگذشته است که دیروز هم سه نفر بر اثر اشتباه راننده کامیون زخمی شدند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از ره به ری؛ ساعت 18:8 دقیقه 20 بهمن ماه بود که یک شهروند 60 ساله زیر چرخ کامیون در باقر شهر له شد.

سرهنگ عین‌الله جهانی رئیس مرکز اطلاع رسانی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ علت وقوع این حادثه را عدم توجه راننده کامیون به جلو اعلام کرده بود.

هنوز یک هفته از انتشار این خبر نگذشته است که، متاسفانه روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با پل عابر پیاده درهمان مسیر(اتوبان شهید بهشتی) سه عابر که در حال عبور از پل بودند زخمی شدند و راننده کامیون هم متواری شد.

آسیب کامیون به پل، در تصادف روز گذشته به حدی جدی بود، که پل آسیب دیده ی عابر پیاده امروز جمع آوری شد.

این برای دومین بار است که در هشت روز گذشته خبر حادثه آفرینی کامیون ها در این جاده را می شنویم . نکته قابل توجه اینجاست که در هر دو حادثه هم راننده کامیون مقصر بوده و در هر دو هم عدم توجه به جلو عامل اصلی تصادف بوده است.

اگر دلایل  سرهنگ عین الله جهانی مبنی بر عدم توجه رانندگان کامیون به جلو را عامل تصادف در این جاده بدانیم، باید گفت: حالا که رانندگان کامیون در این مسیر آن قدر به جلو بی توجه اند که در هشت روز یک نفر زیر چرخ ماشین آنها له شده ، سه نفر زخمی و یک پل عابر پیاده آسب جدی دیده است، پس مسئولین راهنمایی و رانندگی باید چاره ای جدی برای این افراد بیاندیشند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =