مسئول حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین: اقدام فوری شهرداری ورامین جهت راه‌اندازی جایگاه‌های سی ان جی در دست اقدام است.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از ورامین ما؛ مسئول حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین گفت: شهرداری ورامین در تلاش هست تا جایگاه‌های سی ان جی تعطیل شده ورامین به زودی راه‌اندازی شود.

اکبر قاسمی گفت: جایگاه‌های سی ان جی حصارک و میدان بسیج شهرستان ورامین به دلیل فنی و مشکلات بدهی تعطیل شده‌اند که شهرداری ورامین به دنبال رفع مشکلات این جایگاه‌ها است.

وی اظهار داشت: جایگاه گاز حصارک در اختیار پیمانکار بوده و در حال حاضر به دلیل قصور پیمانکار در پرداخت بدهی خود به شرکت گاز و همچنین خرابی قطعات تعطیل شده است.

این مسئول ادامه داد: هم اکنون دیسپنسرهای نصب شده در جایگاه گاز حصارک بدلیل عدم تعمیرات به موقع و دستکاری عمدی پمپ‌های گاز برخی از قطعات فنی این جایگاه خواب شده است که هم اکنون ارزیابی‌های فنی برای تعمیر جایگاه صورت گرفته است تلاش می‌شود در اسرع وقت جایگاه حصارک فعال شود.

وی تأکید کرد: شهرداری ورامین از پیمانکار این جایگاه به مراجع قانونی شکایت کرده و پیگیر وصول مطالبات جایگاه از مراجع قضائی هست.

وی در پایان گفت: شهرداری ورامین به دنبال آن هست که با تعمیر و سرویس به موقع جایگاه‌های سی ان جی از خرابی مداوم آنها جلوگیری کند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =