جایگاه سی ان جی حصارک یکی از وعده هایی است که مسئولین شهرداری ورامین وعده بازگشایی آن را داده بودند ولی تا به امروز بازگشایی نشده است.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از ورامین ما؛ یکی از امکانات و امکانات رفاهی که شهرداری ها موظف به احداث آن از طریق مختلف دارند جایگاه های گاز سی ان جی می باشد که در همین راستا، شهرداری ورامین از روزهای ابتدای احداث جایگاه های سی انجی در کشور، اقدامات لازم را انجام داده و تا به امروز ۴ جایگاه در شهر ورامین احداث کرده است.

جایگاه قاسم آباد و کمربندی که متعلق به شهرداری می باشد دارای مشکلات مختلف و متعددی بود که در هفته های گذشته شامل فعالیت هایی از قبیل روشنایی مناسب داخل جایگاه، آسفالت مسیر منتهی به جایگاه، نصب سیستم امنیتی و موارد مشابه می باشد که جای تقدیر و تشکر دارد.

Cng (1)

Cng (2)

Cng (3)

Cng (4)

Cng (5)

ولی با توجه به حجم بسیار بالای خودروهای این شهر و تعداد کم جایگاه سی ان جی، نیمی از جایگاه های شهرداری ورامین از دسترس عموم خارج بوده و قابل استفاده نمی باشد.

این در حالی است که پس از پیگیری های انجام شده توسط خبرنگاران، مسئولین وقت شهرداری در ماه های پایانی سال ۹۲ اعلام کردند که جایگاه سی ان جی حصارک تا عید نوروز ۹۳ کامل شده و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

اما پس از گذشت ۷ ماه از سال جدید، هنوز جایگاه سی ان جی حصارک از دسترس عموم خارج بوده قابل استفاده نمی باشد.

در اولین روزهای تعطیلی این جایگاه، مسئولین مربوطه شهرداری ورامین در خصوص علت تعطیلی این جایگاه دلایل مختلفی را اعلام کردند که باید دید علت تعطیلی این جایگاه تا به امروز، و عدم تحقق این وعده مسئولین شهرداری چه می باشد.

Cng

پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما اعلام می کند، آماده دریافت پاسخ مسئولین شهرداری ورامین در خصوص این تاخیر در راه اندازی جایگاه سی ان جی حصارک می باشد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =