۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۵
جبهه مقاومت امروز مرزی ندارد

فرمانده سپاه سید الشهداء (ع) استان تهران گفت: جبهه مقاومت امروز مرزی ندارد، از ساختاری گسترده برخوردار است، امروز مرز انقلاب اسلامی از نوار مرزی ایران اسلامی خارج شده و جبهه مقاومت جبهه اسلامی است.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، سردار نصیری فرمانده سپاه سید الشهداء (ع) استان تهران در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در معنا کردن جبهه مقاومت، گفت: شهدای مدافع حرم ائمه اطهار (ع) در سوریه شهید مقاومت انقلاب اسلامی می باشند و ایران اسلامی هم در این راستا شهدای زیادی تقدیم کرده است .

فرمانده سپاه سید الشهداء (ع) استان تهران در ادامه این مطلب تصریح کرد: جبهه مقاومت امروز مرزی ندارد، از ساختاری گسترده برخوردار است، پیش روندگی و پیش برندگی  که امام راحل بیان کردند، جبهه مقاومت را به سنگری وسیع در برابر تهاجمات کفر و استکبار جهانی و به خصوص اسرائیل که جنایت کار جهان اسلام است تبدیل کرد .

سردار نصیری با تاکید براینکه خاکریز جبهه مقاومت مثل جبهه ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس نیست، اضافه کرد: امروز مرز انقلاب اسلامی از نوار مرزی ایران اسلامی خارج شده است، کشور هایی که تفکر راستین و درست انقلاب اسلامی امام راحل و نرم افزار انقلاب اسلامی ایران را فهم  و درک کردند، امروز در جبهه مقاومت قرار گرفته اند .

فرمانده سپاه سید الشهداء (ع) استان تهران در خاتمه اظهار داشت: جبهه مقاومت جبهه اسلامی است و مسلمانان با شناخت مسیر استکبار ستیزی امام راحل در جبهه مقاومت برابر کفر و مصداق اصلی آن امریکا و اسرائیل قرار گرفته اند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =