جدال پایاپای مدعیان قهرمانی در لیگ فوتبال باقرشهر + نتایج و جدول لیگ

هفته نهم لیگ فوتبال باقرشهر با برگزاری ۵ دیدار به پایان رسید و تیم های پیام نوین و پاسارگاد با پیروزی مقابل رقبای خود ، جدال پایاپایی در جدول رده بندی مسابقات رقم زده اند.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از باقرشهرنیوز هفته نهم لیگ فوتبال باقرشهر با برگزاری ۵ دیدار به پایان رسید و تیم های پیام نوین و پاسارگاد با پیروزی مقابل رقبای خود ، جدال پایاپایی در جدول رده بندی مسابقات رقم زده اند. در پایان این هفته از مسابقات فوتبال باقرشهر ، مثلث قهرمانی که  هفته گذشته شکل گرفته بود، با شکست یکی از اضلاع آن ، پاشیده شده تا عملا دوتیم قدرتمند پاسارگاد و پیام نوین رقابتی جذاب و تنگاتنگ برای تصاحب عنوان قهرمانی این فصل را داشته باشند. در حساس ترین بازی هفته که بین دو تیم اول و سوم جدول برگزار می شد، شاگردان مسعود سیاری با ارائه یک بازی قابل قبول و منطقی ، صدرنشین هفته گذشته را با سه گل مغلوب و در فاصله دو هفته مانده به پایان بازی ها ، تنها به دلیل دو گل خورده بیشتر در رتبه دوم جدول قرار گرفتند. پدیده این فصل از مسابقات یعنی پیام نوین هم با پیروزی ۳ بر صفر مقابل تیم جوان دیانا ، بار دیگر به صدر جدول رده بندی بازگشت تا با توجه به بازی نسبتا سخت تیم پاسارگاد در هفته آینده که باید بدون حضور سرمربی و مربی خود مقابل شاگردان سرسخت قنبر اسدی به میدان روند ، امید اول کسب عنوان قهرمانی این مسابقات باشند. تیم فوتبال مهر هم پس از ۶ هفته که به صورت متوالی شکست می خورد ، توانست با تساوی مقابل شهدای قمصر ، یک امتیاز دیگر به اندوخته خود اضافه کرده و چهار امتیازی شود. شهدای قلعه نو و شهدای باقرشهر هم به ترتیب با کسب تساوی مشابه ۲ بر ۲ مقابل پویا و فولاد ، آن چنان تغییری در جایگاه خود ایجاد نکردند تا این هفته از مسابقات را پر تساوی ترین هفته مسابقات نامگذاری کنیم.

نتایج هفته نهم لیگ فوتبال باقرشهر :

مهر ۱ – ۱ شهدای قمصر

پیام نوین ۳ – ۰ دیانا

شهدای قلعه نو ۲ – ۲ پویا

شهدای باقرشهر ۲ – ۲  فولاد

پاسارگاد ۳  – ۰  پیام شهداء

اتحاد – استراحت

جدول رده بندی هفته نهم لیگ فوتبال باقرشهر :

جدول-لیگ-باقرشهر

همان طور که جدول فوق را مشاهده می کنید، در فاصله دو هفته به پایان مسابقات ،دو تیم پیام نوین و پاسارگاد امید اول کسب عنوان قهرمانی بوده و نکته جال توجه در بازی های باقی مانده آن هاست که هر دوتیم ، یک بازی از دو بازی باقی مانده خود را باید باتیم «فولاد» انجام دهند.

اما با نگاه به برنامه دو هفته آخر مسابقات ، متوجه می شویم که دو بازی «پاسارگاد با شهدای باقرشهر» و همچنین «پیام نوین با پیام شهدا» شاه کلیدهای حل معمای قهرمانی این فصل از مسابقات خواهند بود که بازی های فوق نقش تفاضل گل را بسیار برجسته نشان می دهد و مطمئنا طی دو هفته باقی مانده هر دوتیم باید روی مهاجمان خود حساب ویژه ای باز کرده ، چراکه نقش بسیار تاثیر گزاری در افزایش تعداد گل زده و نهایتا قهرمانی فصل خواهد داشت.

برنامه بازی های هفته دهم لیگ فوتبال باقرشهر :

پنجشنبه  ۲۲ بهمن شهدای قمصر –  پویا                                            ورزشگاه عطر سیب    ساعت ۱۴ مهر –  اتحاد                                                      ورزشگاه عطر سیب     ساعت ۱۶ جمعه ۲۳ بهمن دیانا – پیام شهداء                                              ورزشگاه عطر سیب    ساعت ۹ صبح شهدای باقرشهر  – پاسارگاد                                ورزشگاه عطر سیب    ساعت ۱۱ پیام نوین – فولاد                                                ورزشگاه عطر سیب    ساعت ۱۳ شهدای قلعه نو – استراحت

محرومان هفته دهم لیگ فوتبال باقرشهر :

سجاد سوری از تیم پیام شهداء

رضا فلاحی(شماره ۱۰) از تیم پویا

حسین غلامرضایی و مهدی احمدی نژاد از تیم شهدای قلعه نو

بهمن محمدی ، میثم حیدری و جواد درستکار از تیم فولاد

عدالت بابایی ، رضا رستم نژاد و مهدی کوشکی از تیم شهدای باقرشهر محمد لک از تیم پیام نوین مسعود سیاری و آرش صمصامی از تیم پاسارگاد انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =