سید حسین نقوی حسینی با حضور در نخستین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های جنوب شرق استان تهران ضمن بازدید از غرفه رسانه‌های این منطقه به سئوال‌های خبرنگاران نیز پاسخ گفت.

ملت در 22 بهمن ثابت کرد تا آخرین قطره خون خود ایستاده است

وی ضمن تقدیر از حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: همچنان در حال و هوای حماسه بزرگ ملت ایران در 22 بهمن هستیم، حماسه‌ای که به‌دنیا اثبات کرد ملت ایران تا آخرین قطره خون خود و آخرین نفس پای آرمان‌های شهدا و منویات رهبری ایستاده و در این راه با کسی عهد اخوت نبسته است.

تعداد بالای خبرنگار حرفه‌ای از افتخارات منطقه است

نقوی در ادامه ضمن تقدیر از برگزارکنندگان نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌ها گفت: شما زحمت کشیدید تا گوشه‌ای از فعالیت‌های مظلومانه اصحاب رسانه را به تصویر بکشید، تعداد 60 خبرنگار و 45 خبرنگار حرفه‌ای از افتخارات و ارزش‌های منطقه است.

جدایی خیرآباد را در شورای شهر آینده پیگیری می‌کنم

وی در ادامه در پاسخ به سئوال خبرنگاری در مورد جدایی خیر آباد از شهر ورامین گفت: یکی از اهدافی که بنده به عنوان نماینده مردم دنبال کرده و در آینده هم دنبال می‌کنم ارتقاء مناطق مختلف شهرستان است، هر  دهیاری می‌تواند باید دهستان شود، هر بخش فرمانداری شود، هر فرمانداری ویژه شود، من باید مطالبات به حق مردم را پاسخ دهم، درخواست کل منطقه استان شدن است،آ ن را هم دنبال می‌کنم، این حق مردم است.

این مسئول اظهار داشت: نماینده گرمسار هم آمده با من در مجلس صحبت کرده و آمادگی خود را برای پیوستن به استان تازه تاسیس ما اظهار داشته است، فرماندار، امام جمعه و تمام مسئولان گرمسار هم موافقند.

وی تصریح کرد: یکی از خواسته‌های مردم خیرآباد این است که بخش شود، خوب یک مانعی وجود دارد و آن هم اینکه خیر آباد جزو شهر ورامین است، تا از شهر ورامین جدا نشود نمی‌تواند بخش شود، جدایی یک قسمت از شهر را هم شورای آن شهر باید نظر بدهد و این قانون است، تا این انفکاک صورت نگیرد نمی‌توان بقیه مراحل را طی کرد.

نقوی ادامه داد: بنده هم با جدایی خیرآباد موافقم، پیگیر هم هستم، اگر از موانع عبور کردیم ارتقاء می‌یابیم اگر نه که نمی‌توانیم خلاف قانون عمل کنیم، ممکن است یک انتقادی به من وارد شود که اگر خیر‌آباد و گل تپه از حوزه شهری ورامین خارج شوند حوزه شهری خسارت می‌بیند و حوزه شهری ورامین خسارت می‌بیند، خوب تصمیم گیرنده این مطلب من نیستم، شورای شهر ورامین است.

نماینده شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک سپس در پاسخ به سئوال تکمیلی یک خبرنگار دیگر در مورد خسارات شهر ورامین در صورت جدایی خیر آباد گفت: بله، متناسب با کتهش جمعیت خدمات شهرداری به مردم هم کم می‌شود، در شورا هم کسی به من منتسب نیست، همه اعضای شورای شهر نماینده‌های مردم هستند، خود این نماینده‌ها تصمیم می‌گیرند، خوب این شورای شهر مخالفت با جدایی کرد، جدایی خیر آباد را در شورای شهر آینده پیگیری می‌کنم.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =