نماینده اصولگرای مجلس گفت: جریان انحرافی با طرح برخی موضوعات خود ساخته در حوزه دین و در طول چند سال اخیر نشان داد که مرجعیت شیعی را قبول ندارد.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: مقام معظم رهبری در چند سال پیش به درستی فرمودند که تا من زنده هستم اجازه نخواهم داد انحرافی در انقلاب ایجاد شود و معظم‌‌له تاکنون همچون یک کشتیبان انقلاب را هدایت کرده و با وجود چنین هادی و راهنمای بصیرتمندی خط انحراف قادر به عملیاتی کردن نقشه‌های خود نخواهد بود.

وی منحرفین را تعریف شده در یک گروه و دسته خاص ندانست و گفت: خط انحراف از بیرون و داخل به انحاء مختلف قصد نفوذ را دارد که باید با توسل به مرجعیت شیعه و در رأس آن‌ها مقام معظم رهبری خود را در برابر آن‌ها واکسینه کنیم.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی یکی از خطوط انحرافی را مربوط به جریان انحرافی معروف دانست و گفت: این‌ها نشان داده‌اند که با مرجعیت شیعی مشکل دارند و برای رسیدن به خواسته‌های خود دست به هر رفتار و گفتاری می‌زنند.

این نماینده اصولگرای مجلس شعارهای مطرح شده چند وقت اخیر در فضای عمومی را برای رسیدن به مطامع گروهی و جریانی دانست و گفت: این‌ها حاضرند برای بقای خود با همه چیز از جمله اصول دین بازی کند.

حجت‌الاسلام بزرگواری عنوان کرد: وقتی بر خلاف متون دینی و نظر مرجعیت موضوعی را مطرح می‌کنند نشان دهنده این است که با مرجعیت شیعی مشکل دارند و انحرافی بالاتر از این نداریم.

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف از این که عده‌ای برای رسیدن به مناصب دنیوی آن هم در حکومت اسلامی حاضرند دست به تحریف زده و با عقاید و اصول بازی کنند، تصریح کرد: وقتی می‌گوییم زلف فتنه و انحراف به هم گره خورده چیزی به گزاف نگفته‌ایم و امروز برای رأی جمع کردن و باقی ماندن در کورس به مانند برخی دوستان خود در جریان اصلاحات با الفاظ بازی می‌کنند.

حجت‌الاسلام بزرگواری چنگ این عده را برای همه باز شده دانست و گفت: هیچ کس اجازه نخواهد داد که در مملکت اسلامی برخی با ایجاد شک و شبهه در موضوعات دینی برای کسب قدرت عوام‌فریبی کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =