به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری از ورامین ، مهندس مرتضی تمدن استاندار استان تهران در مراسم معارفه  فرماندار شهرستان ورامین گفت: جشن شهرستان شدن قرچک را باید در بین مردم گرفت که لیاقت خودشان است.

وی گفت انقلاب هدیه ای  از سوی خداست که به بشریت و مردم ایران به امانت داده  وباید قدر دانسته وشکرگزار این نعمت باشیم که روز به روز ثابت می شود و باید ابن را نیز بدانیم که همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید در روز قیامت به خدا و شهدای عزیزمان پاسخگو باشیم.

وی گفت:ما باید مراقب حرف زدن – تبلیقات وکارهایمان باشیم که لطمه ای به انقلاب وارد نکنیم. به توصیه رهبر حرفی نزنیم که مردم ازما برنجند زیرا مردم پای این انقلاب  ایستاده اند وبر علیه تحریم های شدید و کم نظیر دنیا که از سوی دشمنان این نظام و انقلاب طرح ریزی شده بود، قیام کردند، و اگرجان هم برای این مردم داده شود. این را باید بدانیم که نباید در حق این مردم کوتاهی شود چون این وظیفه ماست .

استاندار تهران گفت: امام خمینی(ره) از بدو شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواستار پاسخگویی مسئولین به مردم بودند و مردم هم زمانی که مسئولین شهرستان و مقامات اداری بالاتر خود را به راحتی ببینند و درد دل خود را با زبان بسیار راحت باز گو کنند و آن مسئول نیز در اسرع وقت پاسخ آن خواسته آنها را بدهد، نه اینکه مسئول خود را در اتقاهای تو در تو پنهان کند.

تمدن گفت:توصیه من به مسئولین این است مردمی بودن و ساده زیست بودن را از خود دور نکنند وبا اگاهی ودرایت  وبرنامه ریزی کارها را پیش ببرند.

در پایان مراسم حکم سرپرستی فرمانداری شهرستان قرچک به رضا ریاحی اهدا شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =