نماینده مردم تنکابن در مجلس در کمال تعجب نسبت به امضا و ذکر نام وی در ذیل متن تنی چند از نمایندگان مجلس برای تذکر به وزیر دادگستری جهت بررسی موضوع ضرب و شتم زندانیان سیاسی بند 350 زندان اوین اظهار بی اطلاعی کرد.

به گزارش آفتاب ری به نقل از بلاغ، روز سه شنبه 2/2/93 خبری در یکی از خبرگزاری های رسمی کشور مبنی بر قرائت تذکر برخی از نمایندگان به وزیر دادگستری جهت بررسی موضوع ضرب و شتم زندانیان سیاسی بند 350 زندان اوین با امضا و تایید چند تن از نمایندگان مجلس ، من جمله شمس الله شریعت نژاد منتشر شد.

با انتشار این خبر و چرایی این درخواست و امضا موافق شریعت نژاد را از این نماینده مجلس با توجه به اینکهعامل این آشوب در بند 350 اوین دستگیر شده است، را جویا شدیم.

شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر با تکذیب موافقت بررسی این موضوع و همچنین امضای این پیگیری ، تصریح کرد: بنده از این موضوع کاملا بی اطلاع هستم و تعجب می کنم چرا که در جریان این خبر نبودم .

برپایه این خبر،نکته قابل تامل این است چگونه برخی از نمایندگان مردم در مجلس که حقیقتا امین و امانت دار مردم هستند نسبت به نام و امضای دیگر نمایندگان چنین سو استفاده ای می کنند؟

 آیا در نتیجه بی اطلاعی نماینده  نباید این مسئله مهم موردپیگیری قرار بگیرد که برخی افراد معلوم الحال در صورت عدم اطلاع نماینده مذکور ، اختیارات تام در بهره گیری از نام و امضای نماینده مردم 3 شهرستان تنکابن ، رامسر و عباس آباد را دارا می باشند ؟

گفتنی است پس از تفتیش بند ۳۵۰ زندان اوین و کشف وسائل ارتباطی، مشخص شد برخی عناصر فعال در فتنه ۸۸ نقش گزارشگر رسانه‌های بیگانه را بازی کرده و با یک پروژه مشترک بدنبال تظلم‌خواهی هستند. قطع ارتباط این عناصر با نگرانی شدید شبکه‌های تبلیغاتی غرب مواجه شده است که خبر از ارتباط عمیق این عناصر با بیگانگان به همراه برخی عناصر داخلی وابسته به غرب می‌دهد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =