مدیرمسوول این سایت خبری که ظاهرا از حداقل سواد رسانه ای نیز بی بهره است در ابتدای این خبر جعلی خود را نیز حاضر این جلسه معرفی کرده و ادامه میدهد: قابل توجه اینکه سه تن از فرزندان آقای ر شعری در وصف حضرت آیت الله هاشمی سرو دند که مورد تشویق حضار قرار گرفت و در پایان حضرت آیت الله هاشمی هدیه ای به رسم یادبود تقدیم همسر ایشان نمود.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری، به نقل از راه مبین؛  الف . ر با دادن عنوانی جعلی به خود و ارسال پیامهای مختلف به مسوولین شهرستانهای شهریار،ملارد و قدس ضمن دخالت در امور جاری بدنبال وجهات دادن به خود و اعضای خانواده اش است. وی در آخرین اقدام خود اقدام به جعل عکس دیدار وزیر آموزش و پرورش با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نموده و آنرا به خود و خانواده اش منتسب نموده است. وی که این تصویر را در یک سایت خبری منتشر کرده در ذیل آن آورده است : الف .ر به همراه خانواده و ... صبح امروز برای تبریک سال نو با  حضرت ایت الله هاشمی رفسنجانی دیدار نمودند.
در این دیدار دوستانه آقای الف . ر ضمن تبریک سال نو پار ه ای از مسائل و مشکلات منطقه را به اطلاع ایشان رساندن و از بیانات حضرت  آیت الله هاشمی رفسنجانی مستفیض گردیدن. مدیرمسوول این سایت خبری که ظاهرا از حداقل سواد رسانه ای نیز بی بهره است در ابتدای این خبر جعلی خود را نیز حاضر این جلسه معرفی کرده و ادامه میدهد: قابل توجه اینکه سه تن از فرزندان آقای ر شعری در وصف حضرت آیت الله هاشمی سرو دند که مورد تشویق حضار قرار گرفت و در پایان حضرت آیت الله هاشمی هدیه ای به رسم یادبود تقدیم همسر ایشان نمود. Shahriar در حاشیه این دیدار مسئول ستاد های رئیس جمهور در غرب استان تهران با وزیر کشور نیز به گفتگو پرداخت و سال نو را به ایشان تبریک گفت. این فرد خود را مسئول ستادهای رئیس جمهور در غرب استان تهران معرفی مینماید این درحالیست که چنین عنوانی وجود خارجی نداشته و فعالیت تمامی ستادهای حسن روحانی در کشور تعطیل شده است و هیچ دیداری نیز بین وی و هاشمی رفسنجانی و وزیر کشور صورت نگرفته است. Shahriar1 انتهای پیام/م  

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =