نخستین جلسه توجیهی و آموزشی سایت جامع بخشداری مرکزی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز، در این جلسه که در سالن اجتماعات بخشداری مرکزی شهرستان فیروزکوه برگزار شد، مدیر روابط عمومی بخشداری مرکزی فیروزکوه اظهارکرد: این بخش با دارا سه دهستان بزرگ و روستاهای متعدد دارای قابلیت های مختلف بسیاری در عرصه های کشاورزی، صنعت و معدن و گردشگری است.

“میلاد آهنگر” افزود: هدف از راه اندازی این سایت جامع، اطلاع رسانی شایسته به آحاد مردم از فعالیت های بخش و شناساندن قابلیت ها و توانمندی های مختلف آن در بخش های گوناگون برای جلب و جذب سرمایه گذاران، گردشگران و زائران است.

وی گفت: این بخش همچنین با دارا بودن اماکن زیارتی مختلف، ابنیه تاریخی و مکان های شاخص گردشگری و تفرجگاهی همچون منطقه توریستی- تاریخی “تنگه واشی”، غار “بورنیک” و . . . می تواند به بارانداز مسافران شمال و شمال شرق کشور تبدیل شود.

آهنگر خطاب به دهیاران و کاربران سایت حاضر در جلسه خاطرنشان کرد: اطلاعات تاریخچه روستاها، پروژه های عمرانی،  آخرین اخبار مناطق، معرفی شهدا و ایثارگران، بازدیدهای روستایی مقامات مسؤول شهرستانی، دیدار با خانواده های شهدا، جانبازان و رزمندگان و . . . می توانند در این سایت مورد استفاده قرار گیرند که پس از ارسال توسط کاربران، از سوی مدیر سایت بررسی شده و بر روی سامانه قرار می گیرد.

وی خواستار آن شد تا کاربران رایانه اطلاعات موثق را فقط از طریق دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی روستاها و یا معتمدان محلی دریافت و بر روی سایت قرار دهند، ذکر مطالب با منبع و مأخذ بوده و از وارد کردن اطلاعات اشتباه اجتناب کنند.

در ادامه “سید مجتبی حسینی هرانده”  طراح و مدیر سایت، به بیان مطالب مبسوطی در مورد سایت جامع بخشداری و نحوه ورود اطلاعات به آن پرداخت.

این سایت به آدرس www.bmfk.ir قابل دسترسی و بازدید است.

بخش مرکزی شهرستان فیروزکوه متشکل از سه دهستان بزرگ “پشتکوه”، “حبله رود” و “شهرآباد” با ۴۶ پارچه روستای دارای سکنه است که ۳۴ روستا دارای شورای اسلامی و ۳۰ روستا دارای دهیاری است. “ارجمند” دیگر بخش بزرگ شهرستان فیروزکوه است.  انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =