با حضور فرماندار و مسئولان متروی تهران، جلسه بررسی و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی در ارتباط با ساخت ایستگاه مترو قرچک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، ساعاتی پیش جلسه‌ای با حضور رضا ریاحی فرماندار، مهدی زمانی افشار عضو شورای شهر، محمدرضا ملکی مجری و نماینده مترو تهران، غلامعلی کیانپور حراست شرکت مترو، روسای اداره آب، برق و گاز و پیمانکاران این پروژه برگزار شد و در ارتباط با روند اجرایی ساخت ایستگاه و پروژه متروی قرچک بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

در این جلسه فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به اهمیت مترو و نیاز مبرم شهروندان به این امر مهم افزود: در زمینه مترو چند اتفاق بسیار خوب افتاده است، اول اینکه با تلاش مسئولان کشوری و استانی، پروژه از حوزه راه‌آهن خارج شده و کاملاً در حوزه شرکت مترو تهران قرار گرفته و دوم اینکه ردیف اعتبار پروژه و دستگاه اجرایی پروژه نیز تغییر کرده است.

رضا ریاحی یکی از مهم‌ترین شاخصه‌‌های توسعه‌‌یافتگی در شهرستان قرچک را وجود شبکه حمل و نقل‌، مترو برای دسترسی و ارتباط با مرکز استان تهران دانست.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک از مسئولان مترو و همچنین پیمانکاران این پروژه ملی در خواست کرد که برای پیشرفت در روند اجرای این پروژه همکاری لازم را با دستگاه‌های شهرستان داشته باشند.

وی در ادامه افزود: مترو یکی از مطالبات مهم مردم شهرستان قرچک بود که در دور نخست سفر هیئت دولت به تصویب رسید و اجرای آن در دستور کار قرار گرفت.

ریاحی در پایان به روسای ادارات در خصوص همکاری با پیمانکاران پروژه مترو تاکید کرد و اظهار داشت: همه مسئولان شهرستان به‌ویژه شهرداری و شورای شهر، اداره‌های برق، آب و گاز باید به صورت جدی و یک‌صدا برای حل مشکلات پیش رو تلاش کنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =