آفتاب ری: جلسه کمیته تنظیم بازار شهرستان رباط کریم صبح سه شنبه به ریاست فرماندار در سالن جلسات شهیدباهنر فرمانداری برگزار شد.

به گزارش آفتاب ری به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، بیژن سلیمان پور فرماندار رباط کریم در این جلسه گفت: بازرسی های مستمر و دقیق در جلوگیری از افزایش قیمت ها و تنظیم و کنترل بازار بسیار موثر است.

وی افزود: تمام واحدهای صنفی ، خدماتی و صنعتی مکلف به رعایت قانون و عرضه کالا و خدمات بر اساس نرخ واقعی هستند و باید با هرگونه تخلفی اعم از گرانفروشی، احتکار، کم فروشی، تقلب و عدم درج قیمت، درچارچوب قانون و به صورت قاطع و بدون هرگونه مسامحه برخورد شود.

فرماندار رباط کریم با اشاره به لزوم آسیب شناسى وبازنگرى در نحوه بازرسى از واحدهاى صنفى تاکید کرد:  بازرسان باید آموزش های حرفه لازم را ببینند و با آگاهی و اطلاعات ضروری اقدام به بازرسی از واحدهای صنفی و تولیدی کنند. سلیمان پور خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در ماه های پایانی سال قرار داریم، بازرسی ها و مقابله با گرانفروشی ها و تخلفات صنفی در شهرستان رباط کریم تشدید می شود.

وی گفت: از هم اکنونباید  تدابیر لازم جهت تهیه و عرضه کالاهای اساسی و میوه مورد نیاز شهروندان در آستانه سال نو اندیشیده شود و تلاش شود در درپایی نمایشگاه های بهاره، به کیفیت کالاهای عرضه شده توجه جدی شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =