۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۳

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري آفتاب ری  در ورامين: با اجرای سه طرح ضربتی ، متکدیان ایرانی و خارجی مستقر در محلات و مناطق مختلف شهر ورامین جمع آوری و ساماندهی شدند.

محسن پارسا، مسوول واحد رفع مزاحمت های شهری شهرداری ورامینبا اظهار این خبر افزود: در این طرح که براساس مصوبه شورای تأمین شهرستان ورامین انجام گردید، همه متکدیان ساکن و مستقر جمع آوری و پس از شناسایی و تعیین تابعیت، تحویل مراجع ذیصلاح شدند.

وی این طرح را در راستای جلوگیری از آسیب ها و مخاطرات اجتماعی، تامین رفاه و آسایش شهروندان دانست و خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون با همکاری امور اجتماعی فرمانداری، نیروی انتظامی، بهزیستی، کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) ، حوزه های معاونت های فرهنگی و اجتماعی و معاونت خدمات شهری ، سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین و بخشداری مرکزی ورامین این طرح با موفقیت اجرا و در صورت لزوم تا پایان سال جاری نیز این طرح ادامه خواهد داشت.

پارسا با هشدار به متکدیان باندی و گروهی تصریح کرد: متکدیان عضو باندهای گروهی، اغلب از حوزه شهر تهران و شهرهای غرب استان تهران به این منطقه هجوم آورده و در صورت شناسایی و جمع آوری مجدد، به نیروی انتظامی و مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

وی در پایان گفت: تاکنون با اجرای سه طرح ضربتی تعدادچهل و هفت نفر متکدی زن ، مرد و کودک شناسایی و متکدیان ایرانی تحویل اداره بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و متکدیان خارجی نیز با هماهنگی امور اتباع فرمانداری شهرستان ورامین ، تحویل اردوگاه های تعیینی گردیدند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =