جنجال در الهلال برای بازی با پرسپولیس !/ بودجه الهلال بیش از ۱۰ برابر پرسپولیس

سرمربی آرژانتینی تیم الهلال عربستان در خلال اردوی ابوظبی از اهمیت دیدار برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس برای شاگردانش صحبت کرد.

به گزارش تهران نیوز ، سرمربی آرژانتینی تیم الهلال عربستان در خلال اردوی ابوظبی از اهمیت دیدار برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس برای شاگردانش صحبت کرد.

بودجه الهلال بیش از ۱۰ برابر پرسپولیس

الهلال عربستان با اوج گیری دوباره خود فصل گذشته به قهرمانی لیگ عربستان رسید و احتمالا یکی از دو تیم حاضر در فینال لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری خواهد بود. آبی های ریاض با حضور دیاز و استفاده از چند بازیکن تراز اول و البته اوج گیری دوباره بازیکنان بومی خود باز هم به جمع تیم های قدرتمند قاره آسیا بازگشت. الهلال عربستان اما برای دستیابی به این موفقیت ها هزینه های زیادی را انجام داد. روز جمعه مجمع این باشگاه برای رسیدگی به آخرین وضعیت و نهایی کردن بودجه این تیم برگزار شد که در این مجمع مشخص شد الهلال عربستان از بودجه ۳۰۴ میلیون ریالی (معادل ۳۰۴ میلیارد تومان) رقمی نزدیک به ۲۶۵ میلیون ریال(۲۶۵ میلیارد تومان) را مصرف کرده است. رقم ۲۶۵ میلیارد تومان هزینه های انجام شده این باشگاه عربستانی نزدیک به ۱۰ برابر پرسپولیس رقیب مستقیم این تیم در لیگ قهرمانان آسیا است و البته بودجه ۳۰۴ میلیاردی این تیم رقمی بیش از ۱۰ برابر از بودجه پرسپولیس و معادل کل فوتبال ایران را نشان می دهد. هزینه های این تیم عربستانی تا پایان سال مالی این باشگاه احتمالا با توجه به دستاوردهای جدید این تیم باز هم افزایش خواهد یافت تا الهلال با بودجه ای بیش از تمامی باشگاه های ایرانی دستاورد های امسال خود را جشن بگیرد. پارس نیوز، ورزش۳ انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =