جنجال در گردهمایی تبلیغاتی در ملارد/ ادعای مشارکت در قتل توسط پسر نامزد انتخاباتی/محمودی شاه‌نشین: به مراجع قانونی شکایت کردم

همزمان با روزهای پایانی تبلیغات دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی ، خانواده‌ای در ملارد در گردهمایی تبلیغاتی یکی از نامزدهای انتخاباتی ، خانواده نامزد رقیب را متهم به بی‌قانونی کرد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه خبری اقتدار ملارد، روز گذشته ۷ اردیبهشت ۹۵ در همایش انتخاباتی حسین گروسی، نماینده فعلی مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی و نامزد دور دوم انتخابات مجلس ، یک پسر جوان به همراه مادر و پدر خود با مراجعه به محل سخنرانی درخواست وقت برای بیان مطالبی را داشت که در مرحله اول توسط حسین گروسی به آرامش دعوت شد و از سخنرانی وی جلوگیری به عمل آمد .

در ادامه بار دیگر این جوان با سماجت فرصتی را برای سخنرانی از تهیه‌کننده مراسم دریافت کرد و به همراه مادر و خواهر خود بر روی سِن حاضر و شروع به صحبت کرد .این جوان در صحبت‌های خود محسن محمودی فرزند محمد محمودی شاه‌نشین‎ نامزد دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های شهریار، ملارد و قدس را مورد اتهام قرار داده و از حسین گروسی درخواست حمایت و رسیدگی به وضعیت خانواده خود را داشت.

وی پس از پایان صحبت‌های خود با حضور در بین مردم و پخش برگه دادنامه شکایت خود مدعی شد که در دو سال قبل در رخدادی آقازاده محمودی شاه‌نشین در مرگ خواهرش دست داشته و این خانواده نتوانسته است تا به امروز حق خود را در دادگاه از محمودی شاه‌نشین بگیرد .اگرچه در دادنامه منتشرشده توسط این فرد ، دادگاه بررسی‌کننده پرونده ،محسن محمودی پسر محمودی شاه‌نشین را در بخشی از شکایت تبرئه کرده، اما خانواده نثاری ( خانواده دختر فوت شده) این رأی دادگاه را نادرست اعلام کردند. قابل ذکر است با توجه به دادنامه ،مابقی اتهامات موجود در شکایت این خانواده در حال رسیدگی است.

ساعتی از این ماجرا نگذشت که یکی از شبکه‌های تلگرامی عکس و فیلم این مراسم و صحبت‌های این خانواده را به‌صورت یک‌طرفه و بدون رعایت اخلاق حرفه‌ای و آشکار شدن اصل ماجرا، در فضای مجازی منتشر و موجب راه افتادن یک تنش بی سابقه در بین هوادارن و مردم شد.محمودی شاه‌نشین

photo_2016-04-27_16-43-15

محمد محمودی شاه‌نشین نامزد دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های شهریار، ملارد و قدس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتدار ملارد با اشاره به موضوع پیش‌آمده گفت : از روز ثبت‌نام تا به امروز طیف شایعه‌سازی شروع به تخریب و ساخت شایعه‌های بی‌پایه و اساس و انتشار و پخش شب‌نامه‌هایی علیه بنده کرده است. این اقدامات که در راستای تخریب کردن بنده صورت گرفته تا جایی پیش رفت که حتی بنده را به بابک زنجانی شریک کردند.

محمد-محمودی-شاه-نشین

وی با اشاره به ادعای خانواده نثاری تشریح کرد : خانواده بنده از طریق مراجع قضایی این اتهام را پیگیری می کنند، ولی مردم آگاه و نسبت به‌روزهای آخر انتخابات هوشیار هستند . مردم ،هم آن‌هایی را که به عوام‌فریبی و دروغ‌گویی متوسل می‌شوند را می‌شناسند و هم کسانی را که باصداقت رفتار می‌کنند .

محمودی شاه‌نشین در پاسخ به سؤال خبرنگار ما در خصوص بررسی شکایت خانواده نثاری در قوه قضائیه گفت: این توهین به دادگاه و قوه قضاییه است که موضوع یا شکایت فردی پیگیری نشده است .اگر کسی شکایتی دارد هم دادگاه و هم قوه قضائیه و دادگاه تجدیدنظر و دیوان برای رسیدگی وجود دارد .

وی افزود: طبیعی است که اینکه بخواهند سوءاستفاده کنند و موضوع را جور دیگری جلوه بدهند.تهمت‌هایی بیان‌شده که قطعانمی شود از آن به‌راحتی گذشت و ما به جد موضوع را پیگیری می‌کنیم .

نامزد دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سؤال خبرنگار ما در خصوص حکم صادره توسط دادگاه اذعان کرد: موضوعی که این‌ها بیان می‌کنند حقیقت ندارد این خانواده شکایتی کردند و بخشی از شکایت آن‌ها را ،هم دادگاه بدوی و هم تجدیدنظر تبرئه و شکایت آن‌ها را مردود اعلام شده است.

محمودی شاه‌نشین تأکید کرد: اصل موضوع این نیست که بعضی بیان کردند. اصل موضوع چیز دیگری است که در وقت آن با کل اسناد و مدارک در اختیار مردم قرار خواهد گرفت .

بر اساس این گزارش محمد محمودی شاه نشین از خانواده نثاری در خصوص اتهامات مطرح شده به قوه قضائیه شکایت کرده است.

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =