شهردار منطقه ۲۰ تهران، از تمهیدات مدیریت شهری برای تسهیل عبور و مرور شهروندان در ایام پایانی سال در این منطقه جنوبی خبر داد.

به گزارش « تهران نیوز » ؛ سید احمد صفوی از تمهیدات مدیریت شهری برای تسهیل عبور و مرور شهروندان در ایام پایانی سال در جنوب تهران خبر داد. وی با بیان این مطلب گفت: با توجه به شرایط ویژه روزهای پایانی سال و افزایش تقاضاهای خرید شهروندان، چهار محل برای راه‌اندازی بازارروزهای محلی در منطقه ۲۰ پیش‌بینی شده است که از ۱۵ اسفند شروع به کار می‌کنند.

شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به این‌که با اجرای این طرح تمامی دست فروشان و عوامل سد معبر به بازارروزهای محلی منتقل می‌شوند، افزود: بازار روز خیابان ترانسفو در روزهای دوشنبه و بازارروز قلعه‌گبری در شهرک رضوان در روزهای جمعه فعال شده و مرکز سابق خریدو فروش خودرو در خیابان شهید رجایی و خیابان امام خمینی در جاده ورامین نیز آماده تحویل به متقاضیان است.

وی در ادامه گفت: طبق روال همیشگی در مناسبت‌های خاص، تعامل لازم با عوامل راهور و نیروی انتظامی نیز انجام شده تا آرامش و ایمنی عبور و مرور شهروندان سواره و پیاده مهیا شود.

صفوی به آمادگی مدیریت شهری برای چهارشنبه پایان سال نیز اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به وجود اماکن متبرکه و مقدسی همچون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، امامزاده عبدالله(ع)، شیخ صدوق در مراسم‌های پنجشنبه پایان سال و زمان تحویل سال نو، منطقه ۲۰ میزبان خیل عظیمی از شهروندان خواهد بود که تمهیدات لازم برای خدمات‌رسانی بهینه به آن‌ها انجام شده است.

شهردار منطقه ۲۰ تهران، با اشاره به ظرفیت نمایشگاه بهاره که از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت و فرمانداری شهرری برپاشده است، افزود: بازارچه کوثر نیز با هدف عرضه تولیدات بانوان کارآفرین از سوی مدیریت شهری منطقه ۲۰ در میدان شهید بروجردی برپا شده است تا دسترسی شهروندان به محل‌های عرضه مایحتاج معیشتی افزایش یابد.

بر اساس این گزارش؛ شهروندانی که متقاضی دریافت غرفه از بازارروزهای محلی هستند می‌توانند به اداره ساماندهی شهرداری منطقه ۲۰ مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۵۵۹۶۲۱۳۱ تماس بگیرند.   

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =