جولان دلالان در مراکز عرضه گوشت و تضییع حقوق مردم/صدور مجوز برپایی5 نمایشگاه بهاره در تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره صدور مجوز برپایی 5 نمایشگاه بهاره در شهر تهران گفت: جولان دلالان در مراکز عرضه گوشت با به خدمت گرفتن افراد موجب تضییع حقوق مردم شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،محمد امامی در جمع خبرنگاران با اشاره به این مطلب که یکی از مطالبات عمومی برگزاری نمایشگاه بهاره در روزهای پایانی سال بود بر همین اساس با همکاری و پیگیری های انجام شده و تعامل با  اتاق اصناف تهران مجوز برگزاری پنج نمایشگاه در شهر تهران و یک نمایشگاه در هریک از شهرستان های استان تهران صادر شد که البته طبق برنامه ریزی های انجام شده در شهر تهران سه نمایشگاه در ایام شب عید برگزارمیشود و در صورت لزوم دو نمایشگاه دیگر نیز برپا خواهد شد. وی در ادامه سخنان بیان کرد: با وجود تصمیمات گرفته شده و مصوبات که در سطح استان تهران تصمیم گیری شده هیچ دستگاهی حق برگزاری نمایشگاه های بهاره را نخواهد داشت و این را باید افزود که دخالت دستگاه های غیر متولی در برپایی نمایشگاه به نوعی از موضوعیت خارج است و باید تلاش کنیم که  همواره بر شعار اقتصاد مردمی تکیه کرده و حرکت کنیم.

بیشتر بخوانید:

معاون امور اقتصادی استانداری تهران خاطر نشان کرد: مصلی امام (ره)، خاوران و بوستان ولایت از روز های 10 اسفند تا ۲۰ اسفندماه میزبان مردم برای حضور در نمایشگاه بهاره خواهند بود که پیگیری ها برای استقرار این نمایشگاه در زمان و مکان مقرر در حال فراهم سازی است و همچنین  در صورت  نیاز بازار ، 2 نمایشگاه دیگر که مجوز ان نیز صادر شده در حکیمیه و پارک ارم  با نظر اتاق اصناف تهران در کمترین زمان ممکن برپا خواهد شد. جولان دلالان در مراکز عرضه گوشت و تضییع حقوق مردم امامی امین با اشاره به این مطلب که در حال حاضر شاهد قاچاق دام از سطح استان و کشور به خارج از مرزها هستیم گفت:طیفی از سودجویان بااستفاده از شرایط موجود با اینکه دولت تدابیر جدی در راستای مقابله با این مقوله  قاچاق دام در نظر گرفته است  مایحتاج مردم نظیر گوشت را به خارج از مرزهای این کشور قاچاق میکنند که به واقع این موضوع خیانت و غیر قابل گذشت است. امامی امین در خاتمه سخنان خود تصریح کرد: کشور ما از تولید کنندگان مطرح  دام در منطقه و عرصه بین المللی است و این مهم موجب شده که برخی دندان طمع به این مهم تیز کنندو در کنار این موضوع  برخی از دلالان در مراکز عرضه گوشت افرادی را به خدمت گرفته و با دریافت سهمیه مردم آن را در دیگر مناطق و برخی مراکز  به قیمت گزاف به فروش می رسانند  که این نشان می دهد این افراد برای منافع کوتاه مدت خود به منافع مردم و هموطنان پشت می کنند و برایشان مهم نیست که مردم با مشکل روبرو شوند و لازم است برخورد جدی با این افراد صورت بگیرد.   انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

پربازدیدترین

پربیننده‌ترین

پربازدید ترین ‌های اجتماعی

پربحث‌ترین

جدیدترین‌های اجتماعی