۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۰

سرهنگ عبدالرضا زنگنه، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم طی بیانیه ای از زحمات حاتمی کیا قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از رباط نیوز، سرهنگ عبدالرضا زنگنه، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم طی بیانیه ای از زحمات حاتمی کیا قدردانی کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

تلاش های مذبوحانه دشمن غدار در ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی از قبیل نفوذ جریان های لیبرال در بدنه حاکمیت، حرکت های جدایی طلبانه در شرق و غرب و شمال غرب و جنوب غرب ایران اسلامی، قیام مسلحانه منافقین  کور دل و پس از آن تحمیل هشت سال جنگ نابرابر؛ همه و همه حاوی گنجهایی ازتلاش خالصانه و نه مظلومانه این امت اسلامی است.

این معدن عظیم نیاز به واکاوی، تفحص و جست وجویی تیزبینانه دارد تا بتوان گنج و رنج این امت اسلامی را هنرمندانه استخراج کرد و در منظر و مرای جهانیان و نسل های آتی قرار داد.

بار دیگر برگ زرینی از سینمای انقلاب و دفاع مقدس بدست هنرمندانی متعهد و متخصص ورق خورد و فیلمی فاخر و ارزشمند از شهدا و پر محتوی و تأثیرگذار به دست ابراهیم سینمای ایران اسلامی ساخته شد تا حامل پیام شهیدانی چون چمران، این دانشمند عارف و مجاهد فی سبیل الله، وصالی که نماینده خیل عظیم مردان بی ادعاو زنان و مردان و کودکان و مردم رنج کشیده ای باشد که با نثار خونشان، روحشان را به خدا جسمشان را به خاک و راهشان را به ما سپردند.

افتتاحیه اکران کشوری این فیلم در شهرستان شهید پرور، متدین و مستضعف نشین رباط کریم، با استقبال گرم جمعی از مردم خونگرم، خانواده های معزز ومعظم شهدا و مسوولان خدوم این شهرستان برگزار شد.

حس انتخاب جناب حاتمی کیا آن هنرمند فهیم، انقلابی و مردمی نشانگر روحیه مردمی و حس مخاطب شناسی آن عزیز است.ناگفته پیداست که این اثرماندگار نه برای  کسب نخل ها و جوایز جشنواره های غربی که برای همین ولی نعمتان انقلاب تولید شده است.

ضمن تشکر از کارگردان محترم وعوامل سازنده فیلم چ توفیق روز افزون شما عزیزان را در خدمت به فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) و انقلاب شکوهمند اسلامی از درگاه خداوند رحمان و رحیم مسئلت دارم.

” پایگاه خبری رباط نیوز هم به نوبه خود، آرزوی توفیقات روز افزون را برای آقای حاتمی کیا و همکارانش دارد.”

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =