حجت‌الاسلام ادیب‌یزدی گفت: برخورد احمدی‌نژاد با روحانی حکیمانه بود.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري حجت‌الاسلام ادیب‌یزدی جمعه شب در مراسم چهارمین سالگرد مرحوم کردان در ساری با اشاره به دوران مدیریتی مرحوم علی کردان در کشور خاطر نشان کرد: مرحوم کردان پست‌های مدیریتی متفاوتی را در زمان خویش برعهده داشت.

وی بیان داشت: مدیریت در نظام اسلامی حریم، قاعده، تعریف، محور، اهداف، مبادی، آیات، روش و اصول دارد.

ادیب یزدی با تاکید بر حفظ نخبگان در کشور خاطر نشان کرد: اگر در جامعه نخبگان عقب‌نشینی کنند کارها درست پیش نمی‌رود و برای حفظ و حراست از نخبگان باید قدر مدیران لایق را بدانیم.

این خطیب ادامه داد: مدیریت مناسب انقلاب اسلامی ایران از دوره شهید رجایی و رهبر انقلاب اسلامی در کشور حاکم شد و این مدیریت با نگاه حکیمانه امام خمینی(ره) حاکم بود.

وی اضافه کرد: ‌مدیران آن دوران مورد احترام مردم و محبوب مردم بودند و مردم احترام خاصی برای مدیران ارشد نظام قائل بودند.

این مسئول اضافه کرد: برای ما فرق نمی‌کند کدام دولت در حال خدمت به مردم است، دولتی که مورد تایید رهبر انقلاب است برای ما تمام است.

ادیب یزدی با اشاره به برخورد احمدی‌نژاد پس از انتخاب روحانی به عنوان رئیس جمهور گفت: برخورد احمدی نژاد با روحانی حکیمانه و بزرگوارانه بود و حتی احمدی‌نژاد به وزراء خویش نیز اعلام کرد که با روحانی دیدار داشته باشند.

وی بیان داشت: برخورد احمدی‌نژاد حکیمانه بود و ما توقع داریم که جواب برخورد حکیمانه هم حکیمانه باشد و این برخورد حکیمانه از جانب طرف مقابل هم رعایت شود.

ادیب یزدی بیان داشت: نباید به هیچ عنوان به دنبال تضعیف همدیگر باشیم.

این مسئول خاطر نشان کرد: دست مدیران را باید بگیریم که در حال کمک به پیشبرد اهداف نظام هستند.

ادیب‌یزدی در پایان با اشاره به مدیریت مدبرانه رهبر انقلاب اسلامی تصریح کرد: رهبر انقلاب همان راه و هدف امام (ره) را پیگیری می‌کنند و در همه امور بسیار شفاف مسائل را مطرح می‌کند.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =