۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۰

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که حذف یارانه پردرآمدها قطعی است گفت: دولت برای پرداخت یارانه برای تمام دهک ها منابع ندارد و حذف یارانه پردرآمدها درابتدای نیمه دوم سال قطعا باید اجرایی شود.

به گزارش آفتاب ری به نقل از  خانه ملت، سید محمد حسین میرمحمدی با بیان اینکه دهک های درآمدی مشخص هستند و یارانه بگیران شناسایی شدند،‌ گفت:‌ دولت برای پرداخت یارانه برای تمام دهک ها منابع ندارد بنابراین حذف یارانه پردرآمدها جزو واجباتی است که باید دولت انجام دهد.
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت هم درصدد حذف یارانه دهک های پردرآمد است و حذف یارانه پردرآمدها درابتدای نیمه دوم سال قطعا باید اجرایی شود. این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه حذف یارانه پردرآمدها قطعی است و باید انجام شود،‌ گفت: دولت به اندازه کافی در حذف یارانه پردرآمدها تاخیر داشته است. وی در ادامه درباره نحوه توزیع سهام عدالت، با تاکید بر اینکه هرکدام از این برگه ها تکلیفی را برعهده سهامدار و بنگاههای واگذار شده گذاشته است،‌ گفت: دولت باید نام سهام شرکتهایی که دردست مردم است را مشخص و شرایط خرید و فروش سهام را فراهم کند. این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نحوه ارتباط بنگاهها با سهامداران باید مشخص شود،‌ گفت:‌ با توزیع برگه های سهام حقی برای مردم ایجاد شده است و اینکه بگوییم اعتبار ندارد درست نیست. نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس افزود:‌ در این زمینه طرحی توسط نمایندگان مجلس تهیه شده تا دارندگان سهام عدالت بتوانند آن بخش از سهام خود را که  از محل آن سود پرداخت شده، به غیر واگذار کنند که در صورت تصویب نهایی طرح قابل اجرا خواهد بود.
 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =