آمنه محمودی، نایب‌رئیس هیئت فوتبال استان قزوین امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین با اعلام حضور بانوی قزوینی در جام جهانی کوچک بانوان جهان اظهار کرد: فاطمه اعتدادی بانوی قزوینی با دعوت کادر فنی تیم ملی کشورمان جواز حضور در جام جهانی کوچک را در کشور پرتغال پیدا کرد.

وی افزود: با دعوت سرمربی تیم ملی فوتسال اعتدادی به آخرین مرحله اردوی تیم کشورمان دعوت شد که تا یازدهم آذر ماه تمرینات خود را به همراه 14 ملی پوش دیگر زیر نظر مربیان برگزار می‌کند.

محمودی عنوان کرد: اعتدادی که عنوان بهترین گل‌زن فصل قبل مسابقات لیگ برتر بانوان کشور را در اختیار دارد از نهم تا دوازدهم آذرماه در تهران تمرینات خود را زیر نظر مربیان پیگیری خواهد کرد تا دوازدهم آذرماه به همراه دیگر ملی پوشان برای حضور در رقابت‌های جام جهانی کوچک عازم پرتغال شود.

نایب‌رئیس هیئت فوتبال استان قزوین با اشاره به توانایی‌های اعتدادی در گل‌زنی و بازی‌سازی عنوان کرد: خوشبختانه این بانوی قزوینی در بازی‌های تدارکاتی تیم ملی کشورمان عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و در دو بازی اخیر تیم ملی فوتسال بانون کشورمان مقابل ازبکستان چهار بار موفق به گل‌زنی شده است.

وی با بیان اینکه اعتدادی استعداد بالایی در گل‌زنی از خود در بازی‌های تدارکاتی و دوستانه تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان نشان داده است، اظهار امیدواری کرد که وی بتواند با درخشش خود در جام جهانی کوچک پرتغال ارزش‌های خود را برای کشور و استان قزوین به اثبات برساند.

محمودی عنوان کرد: رقابت‌های جام جهانی کوچک در روزهای سیزدهم تا هفدهم آذر ماه با حضور 10 تیم به مدت پنج روز در کشور پرتغال برگزار می‌شود که در آن تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه نخست این رقابت‌ها با تیم های برزیل، ژاپن، ونزوئلا و پرتغال میزبان بازی‌ها رقابت خواهد کرد.

وی اظهار داشت: تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در نخستین دیدار خود در این مسابقات دوشنبه سیزدهم آذرماه از ساعت 17 به وقت کشورمان به مصاف تیم ونزوئلا خواهد رفت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =