حضور حداکثری مردم درانتخابات انقلاب را بیمه می‌کند/ هم افزایی بین دستگاه‌ها منجر به ثبات و امنیت شده است

وزیر اطلاعات گفت: : انتخابات پیش رو با فضای خوبی که در کشور حاکم است به بهترین شکل برگزار خواهد شد و امنیت و صلابت ایران اسلامی با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، نظام و انقلاب اسلامی ایران را مجدداً بیمه خواهد کرد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از   پایگاه خبری راه مبین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات با حضور در مسجد جامع امام علی(ع) شهر اندیشه در جمع مردم این شهر گفت: انقلاب اسلامی ما با سایر انقلابهای دنیا متفاوت است و اگر به انقلابهایی نظیر انقلاب روسیه، فرانسه و مصر که توسط جمال عبدالناصر شکل گرفت نگاه کنیم، متوجه تفاوت بنیادین و اصولی این انقلابها با انقلاب اسلامی ایران خواهیم شد که اکثریت این انقلابها تمایل بیشتری به فاز نظامی نسبت به فاز سیاسی داشتند و برای سرنگونی حکومت ها متوسل به مبارزه مسلحانه شدند، اما انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) بر خلاف دیگر انقلابها و به دلیل تفاوت دیدگاه ایشان وارد فاز نظامی نشد.

سخنرانی وزیر اطلاعات در اندیشه

وزیر اطلاعات بیان داشت: حضرت امام خمینی(ره) نیروهای مسلح را جزئی از مردم دانسته و اعتقاد به مردمی بودن ارتش داشتند و قدرت اصلی ارتش و نیروهای مسلح را از مردم و همراه با مردم می‌دانستند.

سخنرانی وزیر اطلاعات در اندیشه

سید محمود علوی تصریح کرد: اگر ملتی از مرگ نهراسد هرگز آن ملت را نمی‌توان به اسارت گرفت و این فرهنگ شجاعت و شهادت را امام راحل در میان مردم زنده کرده و این موضوع باعث شد تا ارتش نیز آرام آرام با مردم همراه گردد.

وزیر اطلاعات افزود: همدلی و انسجام بین تمامی بخش‌‌های و دستگاه‌های نظام از هر زمان دیگری بیشتر است و اکنون بین سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، و ارتش هم افزایی خوبی وجود دارد و این هم افزایی به ثبات و افزایش امنیت در کشور منجر شده است.

سخنرانی وزیر اطلاعات در اندیشه

دکتر علوی بیان داشت: انتخابات پیش رو با  فضای خوبی که در کشور حاکم است به بهترین شکل برگزار خواهد شد و امنیت و صلابت ایران اسلامی با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، نظام و انقلاب اسلامی ایران را مجدداً بیمه خواهد کرد.

سخنرانی وزیر اطلاعات در اندیشه سخنرانی وزیر اطلاعات در اندیشه   سخنرانی وزیر اطلاعات در اندیشه   سخنرانی وزیر اطلاعات در اندیشه سخنرانی وزیر اطلاعات در اندیشه سخنرانی وزیر اطلاعات در اندیشه سخنرانی وزیر اطلاعات در اندیشه سخنرانی وزیر اطلاعات در اندیشه   انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =