به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری از بومهن ، حسین شعبانی صبح امروز در چهاردهمین نشست شورای فرهنگ عمومی بخش مرکزی تهران که با حضور امام جمعه شهرهای پردیس، بومهن، رودهن و آبعلی، شهردار پردیس، فرمانده سپاه پاسداران ناحیه پردیس و بومهن، سایر مسئولان محلی و شماری از فعالان حوزه فرهنگی منطقه در محل جلسات شهرداری پردیس برگزار شد، اظهار داشت: این گزارش‏گیری مستند در برخی واحدهای تجاری شهر بومهن در حال انجام است.

وی ادامه داد: مشکل خاصی در مناطق روستایی حواشی شهر بومهن در زمینه مبحث عفاف و حجاب وجود ندارد. اقدامات مأموران انتظامی 206 بومهن طبق مصوبات نشست قبلی شورای فرهنگ عمومی بخش مرکزی تهران پیگیری شد.

رئیس کلانتری 206 بومهن افزود: با توجه به اهمیت موضوع یک دستگاه خودروی ون واحد گشت ارشاد در معابر عمومی شهر بومهن مستقر شد. در قالب این طرح زنان و مردان پلیس با فعالیت مناسب خود و تذکرات ارشادی به معدود افراد فاقد حجاب مناسب عملکرد خوبی از خود به جا گذاشتند.

شعبانی اضافه کرد: نمود و بازتاب این فعالیت در کاهش مصادیق بدحجابی در سطح شهر بومهن قابل مشاهده است. این تأثیرگذاری در مراجعات مردمی و قدردانی آنها از مأموران خدوم این واحد پلیس مشهود بود.

وی ادامه داد: علاوه بر گشت ارشاد کلانتری 206 بومهن دو دستگاه خودروی بنز و ون دیگر همراه با نیرو از تهران به منطقه اعزام شده است. همچنین حضور مأموران پلیس در مراکز تجاری شهر بومهن در اغلب ساعات روز در دستور کار کلانتری 206 قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =