امام جمعه شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه حماسه اقتصادی آنطور که باید محقق نشد، گفت: کاهش مصرف گرایی، استفاده درست از منابع انسانی، مدیریت صحیح تولید، توزیع و مصرف و برقراری ارتباط معقول تجاری با سایر کشورها، زمینه ساز حماسه اقتصادی است.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز، حجت الاسلام “عبدالعلی استیری” روز سه شنبه در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر با اشاره به شعار سال ۹۲، گفت: نامگذاری های مقام معظم رهبری از روی درایت و حکمت و بر اساس بررسی های معظم له از مسائل داخلی و بین المللی است.

حجت الاسلام استیری افزود: بحمدالله در زمینه حماسه سیاسی گام های خوبی برداشته شد که نخستین آن در انتخابات ۲۴ خرداد و پس از آن در راهپیمایی های روز قدس، ۱۳ آبان، ۹ دی و ۲۲ بهمن به منصه ظهور رسید.

وی یادآور شد: اگرچه سال کم نوسانی را از لحاظ قیمتی پشت سر گذاشتیم، اما متاسفانه در باب حماسه اقتصادی آنطور که باید گام های مؤثری برداشته نشد.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: کاهش مصرف گرایی، استفاده درست از منابع انسانی، مدیریت صحیح تولید، توزیع و مصرف و برقراری ارتباط معقول تجاری با سایر کشورها، زمینه ساز حماسه اقتصادی است.

وی بیان کرد: آحاد مردم در مقابل تحریم ها و فشارهای اقتصادی دشمنان به خوبی ایستادگی کردند و امروز نوبت دولت است تا با ایفای سهم و نقش خود، به منویات رهبری جامه عمل بپوشاند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان فیروزکوه اظهارکرد: نقش مردم و منفعت مردم، دو مقوله ای است که انتظار می رود آحاد مسؤولان در برنامه ریزی های خود در سال جدید به آنها توجه کنند.

حجت الاسلام استیری ابراز امیدواری کرد؛ مدیران در سال جدید حرکت برنامه محور را سرلوحه کار خود قرار دهند و به اولویت های جامعه بخصوص مسائل فرهنگی اهتمام داشته باشند.

وی در خاتمه احداث مصلای نماز جمعه را از جمله اقدامات فرهنگی برشمرد که در سال ۹۳ اجرایی می شود و خواستار توجه مسؤولان منطقه به اولویت های روز فیروزکوه از جمله تجهیز تنها بیمارستان شهر و احداث دوربرگردان در روبروی آن شد. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =