به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، تقی شجاع عصر امروز در مراسم استقبال و تجلیل از تیم قهرمان پنجمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان کشور در رشته فوتسال در فیروزکوه که با حضور هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه، اساتید، دانشجویان و پرسنل دانشگاهی و با اهدای حلقه‏های گل در ورودی دانشگاه برگزار شد، این مقام ارزنده را حاصل تلاش دانشجویان فیروزکوهی دانست.

وی ضمن تشکر از این ورزشکاران، پیروزی و موفقیت به دست آمده را نقطه آغاز حرکتی بزرگ‏تر دانست و گفت: شما جوانان می‏توانید با تلاش و همت مضاعف به سکوهای قهرمانی بالاتر دست پیدا کنید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه رمز موفقیت تیم را در هم‏دلی و اتحاد دانست و خطاب به حاضران گفت: همواره بدانید که اتحاد در پیروزی‏ها حرف نخست را می‏زند و شما جوانان باید هما‏ن‏طور که در ورزش پیشرفت داشته‏‌اید، در اخلاق و علم نیز تلاش کنید تا به کمال برسید.

شجاع تاکید کرد: از این تیم و سایر تیم‏های ورزشی تا دست‏یابی به موفقیت‏های بیشتر همواره حمایت خواهد شد.

سپس دانشجویان ورزشکار با حضور در مزار شهیدان گمنام دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه، ضمن قرائت فاتحه، حلقه‌‏های گل خود را به پاس احترام به مقام شامخ شهیدان گمنام، به مزار پاک این عزیزان اهدا کردند.

اعضای تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه شامل مجتبی احمدی، علی‏اکبر پرچ، حمید کمندی،  ولی‏الله باطبی، کامبیز سلیمی‏‌فر، بهزاد لاسمی، احسان آگاه‏‌منافی، مهرداد اعظمی، محمد چرخ‏‌آب، علیرضا سیف، امید مولایی وحامد جعفریان هستند.

مربی این تیم، کاظم شادمهر و سرپرست آن، مرتضی ابراهیم‏‌زاده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =