محمد سمایی در وبلاگ خود" معبر صفرو یکی ها" نوشت...
معبر صفر و یکی ها - فائقه آتشین یا همان گوگوش به تازگی ترانه ای را با موضوع حمایت از همجنس بازان خوانده است ...
 
معبر صفر و یکی ها - در واقع وی با خواندن این ترانه حمایت رسمی خود را از همجنس بازان اعلام کرد.

به گفته آرش سیگارچی، از مجریان صدای آمریکا، گوگوش اولین کار جدی خود را در زمینه حمایت از همجنس بازان ارائه داده است. حمایت گوگوش از همجنس بازان در حالی صورت می گیرد که وی سه سال است با راه اندازی آکادمی موسیقی در شبکه من و تو، توانسته است اجتماعی از همجنس بازان لندن را به دور خود گرد آورد و با این شبکه ماهواره ای همکاری مستقیم داشته است. گفتنی است در این ترانه از میان طیف همجنس بازان تنها رابطه غیراخلاقی دو دختر به تصویر کشیده تا مخاطب بیشتری را جذب و روی آنان تاثیر گذار باشد.

حمایت گوگوش از همجنس بازان در ویدئوی جدیدش +عکس

آکادمی موسیقی گوگوش که در ظاهر با نام و مدیریت گوگوش از 2011 تا 2013 هر ساله در شبکه من و تو پخش گردید در سال 2014 برای در امان ماندن از نقد مخاطبان و به فراموشی سپردن افتضاحات اخلاقی در آن متوقف گردید. تجاوز وحشیانه رها اعتمادی، مجری آکادمی گوگوش در تابستان امسال به یک پسر 11 ساله، افشاگری های تکان دهنده پریسا سحرخیز از مجریان شبکه من و تو و خودکشی یکی از شرکت کنندگان این آکادمی موسیقی از مواردی است که باعث توقف آکادمی موسیقی گوگوش در سال 2014 شده است.

نکته قابل توجه این است که با پیوستن گوگوش به جمع حامیان همجنس بازی، چرخه یکی از شبکه های همجنس بازی در لندن تحت نام تجاری "من و تو" یا همان "مرجان تی وی" تکمیل گردید. در پایان خاطر نشان می شود مدیران شبکه من و تو، کیوان و مرجان عباسی در سال های فعالیت شان در شبکه من و تو فقط با پرداخت بیش از 45 هزار دلار به برندگان سه سری آکادمی گوگوش، این آکادمی موسیقی را به دامی برای افراد علاقمند به موسیقی در خارج از کشور تبدیل کرده اند. دامی که بانیان آن یا همان صاحبان من و تو از گردانندگان باند قاچاق دختران به کانادا و آمریکا نیز می باشند.

متبع: جام نیوز

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =