۱۳۰ یتیم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پیشوا توسط یکی از حامیان طرح محسنین این نهاد تحت حمایت مادی و معنوی قرار گرفتند.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ مهدی سامانی مدیر کمیته امداد شهرستان پیشوا با اعلام این خبر اظهار کرد: کمک به نیازمندان و ایتام از تأکیدات مؤکد دین مبین اسلام است و در همین راستا پیامبر اکرم (ص) سفارش های بسیاری برای مسلمانان داشته است.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) به منظور مددرسانی به مردم و توسعه این سنت الهی برنامه های مختلفی را در دستور کار خود دارد که اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین از جمله این برنامه ها است.

مدیر کمیته امداد پیشوا با اشاره به حمایت یکی از حامیان طرح محسنین در ادامه همکاری اش با این مجموعه در حمایت از کل ایتام تحت پوشش پیشوا خبر داد و گفت: این حامی نیکوکار بیش از سه ماه است که در راستای کمک به خانواده های نیازمند تحت حمایت با این نهاد همکاری  دارد.

به گفته سامانی این حامی نیکوکار برای ۱۵ خانوار تحت حمایت خود ماهیانه بالغ بر ۳ میلیون ریال واریز می کند.

وی تصریح کرد: این حامی تهرانی متعهد شده است ماهیانه برای هر یتیم مبلغ ۲۰۰ هزار ریال و در مجموع مبلغی بالغ بر ۲۶ میلیون ریال برای ایتام تحت حمایت این مجموعه واریز نماید.

این حامی نیکوکار هدف خود را از این اقدام در ابتدا علاقه ذاتی خود در کمک به همنوعان ذکر کرد و ابراز داشت تا حدودی با این طرح آشنا بوده و با توضیح و راهنمایی مطلوب حامی یاب این نهاد به این کار خداپسندانه  اقدام نموده است.

مدیر کمیته امداد پیشوا یادآور شد: این حامی خیر بعد از ثبت نام در این طرح بلافاصله مبلغ ۲۶ میلیون ریال تعهد ماهانه خود را به حساب ایتام تحت پوشش پیشوایی واریز کرد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =