به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید قربان ضمن تبریک فرا رسیدن این مناسبت اظهار داشت: این عید مسلمانان یکی از اعیادی بوده که در آن کمک به مستمندان از جایگاهی والا برخوردار است.

وی با اشاره به تعداد پیروان دین اسلام در دنیا افزود: 1.5 میلیارد مسلمان داریم که اگر هر کدام از این افراد رقمی معادل 10 دلار کمک کنند تمامی کشورهای مسلمان آباد شده و دیگر مسلمان فقیری باقی نمی‌ماند.

نماینده مردم هرمزگان در خبرگان رهبری با بیان اینکه غرب و صهیونیسم مدام به دنبال ایجاد بحران در کشورهای اسلامی هستند، افزود: به عنوان نمونه غربی‌ها در ماه‌های اخیر با هدف حذف بشار اسد از قدرت در سوریه، قصد دارند با قرار دادن عوامل خود راه را برای سیطره به این کشور مسلمان هموار کنند.

وی تاکید کرد: زمانی که کشورهای اسلامی می‌بینند، غربی‌ها تروریست‌ها را در این کشور مسلح می‌کنند، دیگر نباید گول حرف‌های آنان را بخورند.

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان افزود: تدریس کتاب‌ها و منابع ترجمه شده غربی در حوزه علوم انسانی، ذهن دانشجویان را خراب می‌کند و با وجود تعلیمات اسلامی و وجود امامانی همانند امام محمد باقر (ع)، دیده می‌شود که مسئولان در مسیر گذشته حرکت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =