به گزارش گروه رصد پایگاه خبری آفتاب ری سایت تابناک در گزارشی اقتصادی با عنوان "  تولد هدفمندی دوم، نتیجه شب نشینی دولت و مجلس " جلسات شبانه دولت و مجلس را در راستای رسیدن به نقطه مشترکی برای آغاز فاز دوم هدفمندی یارانه ها دانست و به سیاه نمایی این جلسات پرداخت .

تابناک همچنین در ادامه این سیاه نمایی با اشاره به ترک جلسه از سوی تعدادی از نمایندگان حاضر در جلسات مشترک مجلس و دولت به زاویه گرفتن چهره های اقتصادی با دولت پرداخته و علت این زاویه گرفتن را تلاش دولت برای تحمیل نظر خود جمع اعلام کردند .

خاطر نشان می کند جلسات شبانه دولت و مجلس در راستای هم افزایی افکار مختلف برای رسیدن به برنامه های اقتصادی تشکیل شده و بیشترین موضوعی که تاکنون در این جلسات به آن پرداخته اند موضوع اقتصاد عمومی و چگونگی کمک رانی به اقشار کم درآمد جامعه با توجه به فرارسیدن پایان سال و عید نوروز تشکیل شده است .

غلامحسین الهام نیز چند روز پیش از پایان یافتن جلسات مشترک دولت و مجلس در هفته آینده و رسیدن به جمع‌بندی نهایی بر اساس منویات رهبر انقلاب خبر داده بود . وی در جمع خبرنگاران گفته بود تمام این تلاش‌ها و جلسات دو طرف برای کمک به وضعیت معیشت مردم و افزایش قدرت خرید مردم است.

الهام در زمینه کمک های اقتصادی دولت اظهار داشته بود: به فضل خدا و با توافقات صورت گرفته بین دولت و مجلس تا پیش از عید کمک های مناسبی برای جبران مسائل اقتصادی به وجود آمده به مردم خواهد شد .

جلسات دولت و مجلس به دلیل سفر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به سودان تعطیل شد .

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =